Televizoriem pielāgotais LG Cloud kļūst globāls

LG Electronics (LG), kas pagājušajā gadā ASV, Dienvidkorejā un Krievijā laida klajā savu mākoņservisu LG Cloud, līdz nākamā mēneša beigām šo pakalpojumu ieviesīs vairāk nekā 40 valstīs, tostarp Eiropas, Āzijas, Vidusāzijā un Latīņamerikā. LG Cloud ļauj lietotājiem straumēt saturu tieši LG CINEMA 3D Smart televizoros, kā arī nodrošina ērtu vietu, kur glabāt saturu, kas tiek automātiski sinhronizēts starp personālajiem datoriem, viedtālruņiem un televizoriem.

LG Cloud

 

„Līdz ar LG Cloud ieviešanu vairs nav jāveic satura lejupielāde vai manuāla pārnešana starp ierīcēm, kas līdz šim bija laikietilpīgs process,” stāsta LG Electronics Smart biznesa centra vecākais viceprezidents Ričards Čojs (Richard Choi). „Mūsdienās patērētāji bieži un pamīšus lieto gan televizorus, gan datorus, gan viedtālruņus, tāpēc mūsu uzdevums ir palīdzēt viņiem iegūt vajadzīgo saturu, kad un kur vien viņi to vēlas. LG ir viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas var piedāvāt integrāciju starp tik daudziem produktiem.”

LG Cloud nodrošina piekļuvi video, foto un mūzikas failiem, tiklīdz tie ir augšupielādēti lietotāja kontā. Šī vienkārši instalējamā lietojumprogramma, kas pieejama Google Play vai LG Smart World veikalā, ir saderīga ar LG CINEMA 3D Smart televizoriem, personālajiem datoriem un Android viedtālruņiem. Pēc ātra iestatīšanas procesa lietotāji var sākt straumēt saturu līdz 5 GB bez maksas tieši savā CINEMA 3D Smart televizorā bez vajadzības vispirms lejupielādēt failus viedā atmiņas ierīcē. Multividi var ērti saglabāt un straumēt no LG Cloud, tādējādi atbrīvojot gigabaitiem vietas jau tā pārslogotajos viedtālruņos un personālajos datoros. Tuvākajā nākotnē LG Cloud pakalpojumam varēs pieslēgt un ar tā starpniecību varēs kopīgot arī mājas viedierīces, tādējādi gūstot patiesi integrētas un ērtas lietošanas pieredzi.

LG Cloud var arī transkodēt un straumēt multivides saturu uz mobilajām ierīcēm, izmantojot N-Screen. Šim pakalpojumam pat ir atskaņošanas atsākšanas funkcija, lai nodrošinātu vairāku produktu vienmērīgu aplūkošanu vai klausīšanos. LG Cloud arī nodrošina iespēju aplūkot fotogrāfiju slaidrādes un vienlaikus straumēt mūziku.

Šis LG unikālais pakalpojums ļauj lietotājiem viegli saglabāt saturu to personīgajā LG Cloud kontā. Pieteikšanās kontā, izmantojot LG CINEMA 3D Smart televizoru, ir ātra un vienkārša, pateicoties automātiskajam vienotās pierakstīšanās (SSO) protokolam, kas var atpazīt gan lietotāja LG Smart televizora identitāti, gan LG Cloud identitāti.

  • varēs pievienot arī jau esošos mākoņu servisus? Papildināt izmantojamo mākoņu skaitu ar vēl vienu, lai tikai uz TV būtu saturs pieejams ir diezgan emm… nu stulbi. Kāpēc man jāmaksā par vēl vienu mākoni (lai saņemtu saprātīgu apjomu).
    un 5GB? Jūs jokojat? 3D saturam? Bildes tur ne cik daudz nesalien, kur nu vēl video. Stundu garš ieraksts no GoPro to jau aizsit.

  • rihards

    47lm760s modelim nevaru uzinstalēt LG Cloud, neredz marketā.