LG prezentē jaunus un inovatīvus ledusskapjus

LG Electronics (LG) šī gada InnoFest (Innovative Festival) izstādē prezentējis jaunos ledusskapju modeļus ar divām atveramajām durvīm augšpusē un saldētavu, kas iestrādāta apakšdaļā. Jaunie ledusskapji aprīkoti ar inovatīvu papildinājumu – dubultajām durvīm (Door-in-Door). Šis lietotājiem parocīgais un atsevišķais nodalījums ledusskapī, kur var uzglabāt iemīļotākās uzkodas un dzērienus, atverams ar vienas pogas palīdzību. Ledusskapī ir iestrādātas nelielas atsevišķas sadaļas, kuras iespējams katram ģimenes loceklim individuāli pielāgot savām vajadzībām. Zemākās sadaļas ir lieliski piemērotas bērniem, savukārt augstākās sadaļas vecāki var pielāgot savām vajadzībām un sev vēlamajiem produktiem. Pateicoties Linear Compressor, šie ledusskapji ir uzticami, kā arī ietaupa enerģiju, un ir iegādājami ar 10 gadus ilgu garantiju.

Door-in-door fridge

 

Ledusskapī iestrādātās dubultās durvis jeb Door-in-Door funkcija piedāvā pieeju pilnīgi jaunai sadaļai ledusskapī, kas atrodas labajās durvīs. Šī funkcija ne vien palīdz lietotājam daudz ātrāk un ērtāk izņemt no ledusskapja vēlamos un biežāk lietotos produktus, bet arī, likvidējot lielo durvju nemitīgo virināšanu, samazina aukstā gaisa zudumu ledusskapī, tādējādi samazinot enerģijas patēriņu.

Iestrādātā Linear Compressor tehnoloģija palīdzējusi LG ledusskapjiem industrijā kļūt par līderiem, jo samazinājusi enerģijas patēriņu, skaņas līmeni un palielinājusi to jaudu un ilgmūžību. Šī tehnoloģija efektīvi kontrolē saldēšanas jaudu un samazina iekšējo berzi, kas noved pie mazākas enerģijas patērēšanas.

LG ledusskapji ir aprīkoti ar vēl kādu iespaidīgu tehnoloģiju – Non Plumbed System –, kas piedāvā jauna līmeņa ūdens un ledus pieeju. Pateicoties šai sistēmai, lietotājs var ieliet ūdeni, papildus nepieslēdzot ārējo ūdens piegādi. Kā arī ledusskapim nav jāmaina filtri. Tātad Non Plumbed System nodrošina, ka ģimenei būs ērti un bez problēmām pieejams ūdens un ledus.

Ledusskapī iestrādātās ledus ierīces izmēri ir samazināti, tā palielinot vietu produktiem ledusskapja durvīs. Lai gan ledusskapis ir pilveidots ar daudz plašākiem nodalījumiem, tas nemaina ierīces ārējos izmērus, tādēļ nav jāsatraucas par papildus vietas aizņemšanu virtuvē.

LG Pure N Fresh gaisa kondicionēšanas sistēma ledusskapī parūpēsies par to, lai ierīci atbrīvotu no nepatīkamiem aromātiem. Šī sistēma (īpaši ja tiek kombinēta ar LG piedāvāto V Fresh sistēmu) parūpējas, lai ledusskapī esošais ēdiens ilgāk būtu svaigs. Nelielais papildinājums – LED apgaismojums – palīdz ne tikai labāk saskatīt ierīcē uzglabātos produktus, bet arī rada modernu un izsmalcinātu dizainu. Dizainu papildinošs elements arīdzan ir Horizontal Easy Open Handle rokturi, kas ļauj atvēt ledusskapi daudz vieglāk.

LG ledusskapju enerģijas ietaupīšanas limenis konkurē pasaules līmenī; katrs divu durvju atveramais ledusskapis saņēmis A++ novērtējumu, savukārt apakšējā saldētava saņēmusi vēl iespaidīgāko A+++ novērtējumu.