Festivālā InnoFest 2013 LG piedāvā inteliģentu un enerģiju taupošu sadzīves tehniku

LG Electronic (LG) inovāciju festivālā InnoFest 2013, kas notika Berlīnē 10. un 11. aprīlī, demonstrēja iespaidīgu un dažādiem tirgiem pielāgotu, enerģiju taupošu sadzīves tehnikas iekārtu klāstu. Festivālu apmeklēja aptuveni 300 LG uzņēmējdarbības partneru un citas ieinteresētās puses no visas Eiropas.

InnoFest 2013

 

„Iegādājoties sadzīves tehniku, Eiropas patērētāji lielu uzmanību pievērš enerģijas taupīšanai, ērtībām un novatoriskam dizainam,” stāsta LG Home Appliance Company prezidents un ģenerāldirektors Seong-jin Jo. „Mēs, zinot par šīm prioritātēm, vienmēr pievēršam uzmanību klientu viedoklim.”

LG uzskata, ka ieklausīšanās klientu viedoklī, ievērojami veicina uzņēmuma konkurētspēju. LG pieder ledusskapju patērētāju attieksmes izpētes laboratorijas Vācijā un Spānijā, veļas mazgājamo mašīnu izpētes laboratorija Vācijā un dizaina laboratorija Londonā. Visas šīs specializētās iestādes ļauj uzņēmumam izstrādāt produkciju, kas atbilst mūsdienu aizņemto un par ekoloģiju domājošo patērētāju reālajām vajadzībām.

InnoFest 2013

 

Šā gada LG InnoFest festivālā tika prezentētas jaunās Eco-Hybrid veļas mazgājamās/žāvējamās mašīnas (12 kg mazgāšanai un 8 kg žāvēšanai), kā arī atsevišķas veļas  žāvējamās mašīnas ar 9 kg ietilpību. Jaunās veļas mazgājamās/žāvējamās mašīnas ir lieliski piemērotas klientiem, kuri mājas apstākļos vēlas ietaupīt gan ūdeni, gan elektroenerģiju. Jaunās LG veļas mazgājamās/žāvējamās mašīnas nodrošina pārsteidzošu efektivitāti, izmantojot ērto Air-drying režīmu. Tas ļauj patērētājam ietaupīt līdz pat 6900 litriem ūdens gadā. Turklāt LG Eco-Hybrid veļas žāvējamajām mašīnām ir Eco (ekoloģiskais) un ātrais režīms: ekoloģiskajā režīmā tās patērē aptuveni par 50 % mazāk enerģijas nekā standarta žāvējamās mašīnas; ātrajā režīmā mašīna veic darbu par 30 % ātrāk.  Savukārt jaunās veļas mazgājamās/žāvējamās mašīnas ar LG patentēto 6 Motion Direct Driver tehnoloģiju nodrošina efektīvāku mazgāšanu un labāku auduma aprūpi.

InnoFest 2013

 

LG piedāvā arī nozarē pirmo A+++ enerģijas patēriņa klases ledusskapi ar lejasdaļā izvietotu saldētavu un Door-in-Door dubulto durvju sistēmu. LG ledusskapji nodrošina klientiem mazāku elektroenerģijas patēriņu, ērtas pārtikas uzglabāšanas iespējas un ērtas piekļuves iespējas. LG piedāvājumā ir iekļauti arī citi īpaši izstrādājumi, tai skaitā Charcoal Lighting Heater™ plīts, HOM-BOT SQUARE robota putekļsūcējs un trauku mazgājamās mašīnas ar TrueSteam™ tehnoloģiju.