LG televizori iekļuvuši EPEAT videi draudzīgo tehnoloģiju sarakstā

Vairāk kā 50 LG Electronics (LG) televizoru modeļi tikuši iekļauti EPEAT globālajā videi nekaitīgo elektronikas preču sarakstā. Pirmo reizi šim sarakstam tiek pievienotas tādas elektronikas preces kā  televizori.

LG EPEAT televizori

Jaunajai tehnoloģiju kategorijai pievienotie LG televizori ir HDTV, Smart TV ar interneta pieejamību un 3D televizori. Visaptverošā EPEAT reitingu sistēma ir radīta, lai palīdzētu patērētājiem, uzņēmumiem un valsts iestādēm izvēlēties videi draudzīgākās ierīces. EPEAT veic produktu reģistrāciju 42 valstīs un reģionos.

LG televizori četru gadu garumā tika vērtēti pēc vairākiem kritērijiem, iesaistot ASV Vides aizsardzības aģentūru, industrijas pārstāvjus un nozīmīgākās nevalstiskās organizācijas. Stingrie EPEAT standarti balstās uz produktu energoefektivitātes analīzēm, produkta otrreizējās pārstrādes iespējām, bīstamo vielu samazinājuma, piedāvātā iepakojuma, ilgtspējības u.c. parametriem.

Jau kopš 2006. gada EPEAT ir vadošā programma, kas nosaka produktu ilgtspējības standartus, tā palīdzot patērētājiem, valsts iestādēm, un uzņēmumiem salīdzināt un izvēlēties videi draudzīgākos datorus un monitorus. Jaunieviestā televizoru kategorija tika izveidota mazāk kā divus mēnešus pēc tam, kad sāka vērtēt arī printerus, kopētājus un citas attēlveidošanas ierīces.