LG produktos tagad būs pieejams mūzikas serviss Spotify

LG Electronics (LG) paziņo, ka 2013. gada mediju produktos, to skaitā Blu-Ray mājas kinozāles iekārtās un Blu-Ray atskaņotājos, būs pieejams mūzikas serviss Spotify. Jau no nākamā mēneša uz jaunākajām LG ierīcēm, kas pieļauj savienojumu ar internetu, lietotāji varēs baudīt Spotify aplikāciju ar pieeju 20 miljoniem dziesmu un lietotājiem draudzīgo saskarni.

LG Smart TV Spotify aplikācija

Jaunā Spotify aplikācija premium abonamentiem piedāvās iespēju baudīt mūziku, izmantojot ērtās pārlūkošanas iespējas plašajā dziesmu bibliotēkā, kā arī klausīties Spotify Radio. Lietotāji ar savām iemīļotākajām dziesmām varēs dalīties Facebook un Twitter sociālajās platformās, dodot iespēju arī citiem novērtēt un atklāt jaunu mūziku. Jaunie aplikācijas lietotāji pirmo mēnesi to varēs izmantot bez maksas, izmēģinot aplikācijas plašās iespējas. Aplikācijas abonēšana izmaksās 9,99 USD mēnesī.

Šī aplikācija būs pieejama vairākās LG ierīcēs, to skaitā arī uz BH9530TW – industrijā vadošās 9.1 kanālu sistēmas, kas pagaidām piedāvā interaktīvāko mājas kino izklaidi. Ar 1460 W jaudu un deviņiem skaļruņiem BH9530TW piedāvā aizraujošu 3D skaņu, kas ļauj skatītājam pilnīgi iegrimt filmā no jebkuras vietas istabā.

LG turpina ieviest inovācijas audio vizuālajā izklaidē. Spotify aplikācija pievienosies jau tā plašajam LG viedo pakalpojumu klāstam, kas iekļauj satura, sociālo mediju un spēļu aplikācijas.

Spotify uz LG Smart Media ierīcēm būs pieejams ASV, Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē sākot jau no aprīļa.