LG Ultra HD TV televizors – labākā attēla kvalitāte

Divas starptautiski ievērojamas testēšanas un sertificēšanas iestādes – TÜV Rheinland un Underwriters Laboratories (UL) – ar atzinību novērtējušas LG Electronics (LG) Ultra HD TV televizora (84LM960V) augsto attēla kvalitāti. Jau kopš Ultra HD TV prezentācijas pagājušā gada beigās, 84 collas lielais jaunās paaudzes televizors ir saņēmis vairākas balvas un godalgas no industrijas ekspertiem un medijiem. LG 84LM960V bija pasaulē pirmais tik liela izmēra Ultra HD TV televizors, kas pieejams pārdošanā.

LG 84LM960V Ultra HD televizors

TÜV Rheinland, Eiropā visvairāk respektablā testēšanas un sertifikācijas iestāde, apstiprinājusi, ka LG 84 collu lielais televizors izpilda pilnīgi visus kritērijus Ultra HD TV kategorijā. TÜV veica rūpīgu televizora izpēti, pārbaudot dažādas ierīces īpašības, kas nodrošina attēla kvalitāti, tā skaitā spilgtuma novirzi, krāsu temperatūru un gammu, reakcijas laiku un attēla mirgošanu.

Savukārt, UL, starptautiski atzīta testēšanas un standartu izsniegšanas iestāde, apstiprina, ka LG Ultra HD TV ir izturējis visus attēla kvalitātes kritērijus, saņemot augstu novērtējumu īpašās Ultra HD kategorijās. Ar šo novērtējumu LG 84 collu televizora modelis pasludināts par pasaulē labāko Ultra HD TV.

LG Ultra HD TV piedāvā nepārspējamu skatīšanās pieredzi, pateicoties tā lieliskajām krāsu gammām un ekrāna spilgtumam, kas nemainās neatkarīgi no skatīšanās lenķa. Neraugoties uz to, ka 84LM9600 ir aprīkots ar 84 collu lielu ekrānu, tā Ultra HD (3840 x 2160) piedāvā četras reizes lielāku izšķirtspēju kā Full HD (1920 x 1080). Papildus tam, LG Cinema 3D Ultra HD Engine ļauj uzlabot HD saturu līdz pat Ultra HD attēla kvalitātei.

Televizors papildināts ar IPS, lai nodrošinātu vēl lielāku krāsu precizitāti, samazinātu attēla kropļojumus līdz minimumam un piedāvātu 179 grādu horizontālu skata leņķi. Kā arī 84LM9600 aprīkots ar 2.2 kanālu skaņas sistēmu, kas sniedz bagātīgu skaņu.

Papildus iepriekš minētajām atzinībām, LG Ultra HD TV saņēmis arīdzan 2013. gada CES Inovāciju balvu, kā arī vairākos IT medijos televizors nodēvēts par labāko nopērkamo Ultra HD TV.

Pagājušā gada oktobrī LG Ultra HD TV tika prezentēts Dienvidkorejā. Šobrīd LG plāno paplašināt pārdošanas apjomus papildus vēl 100 tirgos.