Mikro audio sistēma ar smalku dizainu un izcilu bezvadu savienojamību

LG Electronics (LG) iepazīstina ar CM3330 mikro audio sistēmu, kas, pateicoties tā AirPlay un Bluetooth savienojamībai, ir lielisks papildinājums jebkurai viedai ierīcei. LG CM3330 saņēmis prestižo red dot 2013 dizaina balvu. Papildus izcilajam dizainam, ierīce aprīkota ar ērtu bezvada savienojamību un spēcīgu skaņas sistēmu.

LG CM3330 mikro audio sistēma

Izcila bezvadu savienojamība

Ar CM3330 iespējams atskaņot mūziku no viedtālruņiem, plašetdatoriem un citām saderīgām ierīcēm. LG CM3330 nodrošina Bluetooth savienojumu, kas atbalsta arī Apple ierīces. LG Bluetooth Remote aplikācija jebkuru viedtālruni pārvērtīs par mūzikas vadības pulti, kā arī piekļuves punktu interneta mūzikas straumēšanas resursiem. CM3330 ir aprīkots ar USB Smart, kas ļauj atskaņot mūziku no iOS vai Android ierīces, paralēli to uzlādējot. Pielāgojoties arī tradicionālākas mūzikas atskaņošanas piekritējiem, ierīce aprīkota ar CD atskaņotāju un iebūvētu FM radio.

LG CM3330 mikro audio sistēma

Vienkārši moderns un gudrs dizains

LG CM3330 ir izmēros maza – 520 x 87 x 180 mm – bet jaudīga ierīce. 2013. gada red dot un iF dizaina balvas apstiprina audio sistēmas dizaina kvalitāti. Šo dizainu var pielāgot jebkurai telpai, pateicoties tam, ka ierīce aizņem tik maz vietas. CM3330 ir pieejams trīs dažādās krāsās – melnā, baltā un zaļā – lai tas iederētos arī kā telpas dizaina elements.

Kompakts, bet ar spēcīgu skaņu

LG CM3330 aprīkots ar 40W 2.1 kanālu skaļruņu sistēmu, kas nodrošina pilnīgu un bagātīgu skanējumu. Netipiski tik maza izmēra audio sistēmām, CM3330 ir iebūvēts basu skaļrunis. Audio sistēma atbalsta LG Dynamic Loudness Algorithm, kas optimizē skaņu visā diapazonā, nepazaudējot smalkās skaņas nianses. CM3330 atbalsta arī Free Lossless Audio Codec (FLAC) failus, lai atskaņotu augstas kvalitātes skaņu bez jebkādas degredācijas.

LG CM330 mikro audio sistēma Eiropā būs pieejama pēc neilga laika jau šogad.