LG laidis klajā 27 collu lielu MT93 IPS Personal Smart TV televizoru

LG Electronics laidis klajā jauno 27 collu lielo MT93 IPS Personal Smart TV televizoru, kas paredzēts indivīdiem, kuri vēlas izbaudīt augstu televizora skatīšanās kvalitāti, televizoram neaizņemot daudz vietas. LG Personal Smart TV ir daudzpusīgs izklaides centrs, kas aprīkots ar labākajām Smart TV funkcijām un savienojamības iespējām. Tas aprīkots ar spilgtu IPS displeju un plānu, taču elegantu rāmi, kas ļauj televizoram iekļauties jebkurā modernā interjerā, kā arī dod iespēju to izmantot par datora monitoru.

LG MT93 LG Smart TV monitors

MT93 piedāvā pieeju lielam klāstam tiešsaites satura, pārraidēm, VoD un aplikācijām no globāliem un lokāliem piegādātājiem. LG Smart Home saskarne ar ērto Premium Content izvēlni dod iespēju ātri un ērti meklēt saturu. Smart TV platformas lietojamības ērtums tika novērtēts saņemot iF dizaina balvu 2013.

Smart TV platforma piedāvā ērti dalīties ar saturu. Izmantojot MHL (Mobile High-definition Link), lietotājiem iespējams spēlēt spēles vai attēlot viedtālruņa saturu uz MT93. Televizoram būs pieejama arī Magic Remote pults, kas atpazīst balss, žestu signālus, kā arī ir aprīkota ar ritjoslu, ar ko iespējams ērti pārvaldīt LG Smart TV. MT93 piedāvā Picture-in-Picture (PIP), kas dod iespēju sadalīt ekrānu, ļaujot lietotājam skatīties divus dažādus raidījumus vienā laikā vai arī pārskatīt sociālo tīklu Facebook, vienlaicīgi skatoties seriālu.

LG MT93 LG Smart TV monitors

LG IPS Personal Smart TV izmantojams arī kā augstas kvalitātes monitors, ja pie tā pieslēdz datoru. Pateicoties iebūvētajai interneta pārlūkprogrammai, lietotāji var sērfot internetā pat bez datora pievienošanas, tik vien kā pievienojot klaviatūru un datora peli. Iebūvētās divas HDMI un trīs USB pieslēgvietas padara satura pārnešanu vēl ērtāku.

MT93 izmanto LG IPS displeja tehnoloģiju, piedāvājot tik augstu attēla kvalitāti, ar kuru var sacensties reti kurš konkurents. Attēla kvalitāti palīdz izcelt un pilnīgāk izbaudīt Cienma Screen dizains.

MT93 IPS Personal Smart TV tiks iepazīstināts ar plašāku auditoriju šī gada laikā.