LG ir pārdevis vairāk nekā 10 miljonu LTE viedtālruņu

LG Electronics (LG) ir pārdevis vairāk nekā 10 miljonus LTE viedtālruņu visā pasaulē. Tas panākts uzņēmīgi iekarojot 4G tirgu, izmantojot labākās aparatūras un uzlabotu 4G LTE tehnoloģiju apvienojumu.

LG 4G LTE viedtālruņi, telefoni

„Mēs jau esam kļuvuši par nozīmīgu nozares sastāvdaļu un turpināsim paplašināt savu ietekmi pasaules LTE tirgū ar plašāku un daudzveidīgāku kvalitatīvu LTE viedtālruņu klāstu,” stāsta LG Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Parks (Jong-seok Park).

LG panākumu atslēga šīs nozares iekarošanā ir uzņēmuma savlaicīgā iekļūšana LTE tirgū, tādējādi nostabilizējot vadošo pozīciju LTE tehnoloģiju izpētē un attīstībā. Pērn LG laida klajā LTE viedtālruņus nozīmīgos tirgos — ASV, Japānā, Vācijā, Dienvidkorejā. Pēdējo nedēļu laikā uzņēmums ir sācis LG Optimus G sēriju pārdošanu vēl 50 valstīs.

LG 4G LTE viedtālruņi, telefoni

Atbilstoši stratēģiskās analīzes prognozēm šogad visā pasaulē ir paredzēts pārdot līdz pat 275 miljoniem LTE viedtālruņu. LG mērķis ir divkāršot savus LTE viedtālruņu pārdošanas apjomus, piedāvājot dažādas šo ierīču versijas. Jaunums 2013. Gadā – LG Optimus F sērija, kas nodrošinās iespēju lietotājiem ātri pārslēgties no 3G uz 4G LTE tīkliem visā pasaulē.