LG prezentē jauna tipa ierīci – Tab-Book ar LTE atbalstu

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā (MWC) Barselonā prezentē planšet-piezīmju datora ierīces hibrīdu – Tab-Book. Šī ierīce, kas aprīkota ar LTE tehnoloģiju, ļauj lietotājam pieslēgties internetam no jebkuras vietas, piedāvājot lielu interneta ātrumu. Pateicoties Tab-Book iestrādātajai fiziskajai klaviatūrai, tā kļūst par daudz funkcionālāku un produktīvāku ierīci nekā ierastie planšetdatori, ļaujot lietotājam ērti un ātri veidot un koriģēt dokumentus, izklājlapas un prezentācijas.

LG Tab-Book planšet-piezīmju datora hibrīds

LG Tab-Book ir aprīkots ar Windows 8, Intel Core i5, kā arī ar smalku 5 punktu skārienjūtīgu ekrānu un izbīdāmu klaviatūru, kas to atšķir no citām līdzīgām ierīcēm. Klaviatūru iespējams izbīdīt ar Auto-Sliding pogu, klaviatūrai iznākot no ierīces aizmugures. Tab-Book ir IPS displejs, kas sniedz augstas kvalitātes attēlu, piedāvājot dzīvīgas krāsas un platu, 178 grādu skatīšanās leņķi.

LG Tab-Book planšet-piezīmju datora hibrīds

Jaunais LG Tab-Book būs pieejams jau no šīs nedēļas Korejā. Tuvākajā nākotnē ierīce gaidāma arī citviet, par ko tiks paziņots iepriekš.

LG Tab-Book planšet-piezīmju datora hibrīds