Pasaules Mobilajā kongresā LG prezentē četras jaunas Optimus viedtālruņu sērijas

LG Electronics (LG) Pasaules Mobilajā kongresā (MWC), kas notiek Spānijā, Barselonā, prezentē jaunu viedtālruņu klāstu. LG plašākai publikai atklāj četras jaunas Optimus viedtālruņu sērijas – G, Vu:, F un LII – kas aprīkotas ar LG galvenajām nākamās paaudzes tehnoloģijām. Jaunie viedtālruņu modeļi ir aprīkoti ar augstu veiktspēju, augstas izšķirtspējas displejiem un uz lietotāju orientētu lietošanas pieredzi (UX).

LG Optimus G Pro telefons

Flagmaņi Optimus G un Vu: paredzēti premium segmentā, savukārt Optimus F un L sērijas modeļi pozicionēti vairāk kā viedtālruņi plašai auditorijai, īpaši ar 4D LTE un 3G atbalsta pieejamību.

LG Optimus G – flagmanis, kas aprīkots ar augsta līmeņa komponentēm

Kopš Optimus G parādījās tirgū pagājušā gada septembrī, ierīce ir saņēmusi vairākus apbalvojumus un atzinības visā pasaulē, pateicoties tā augstās kvalitātes displejam, progresīvajam 4G LTE atbalstam, nostrādātajam dizainam un inovatīvajai lietotāja saskarnei (UX). Optimus G tapa pateicoties papildus sadarbībai ar LG Chem, LG Display un LG Innotek.

Optimus G ir pasaulē pirmais viedtelefons, kurš aprīkots ar jaudīgo Qualcomm Snapdragon™ S4 Pro Quad-Core procesoru. Pateicoties True HD IPS Plus displejam un Zerogap Touch tehnoloģijai, Optimus G nodrošina dinamisku, augstas kvalitātes attēlu un augstu skārienjūtīgumu. Papildus iepriekš minētajam Optimus G viedtālrunī iekļautas arī lietotājam draudzīgas (UX) funkcijas, kā, piemēram, QSlide, QuickMemo un Live Zooming.

Lai gan sākotnēji viedtelefonu pārdeva tajos tirgos, kur pieejams LTE, tagad jau Optimus G ir debitējis 50 valstīs. Nesen tika prezentēts jaunākais viedtālrunis no Optimus G sērijas – Optimus G Pro – ar kuru iepazīstināja Korejas tirgu. Optimus G Pro ir aprīkots ar 4G LTE albalstu, 5,5 collu Full HD IPS displeju, kā arī ir uzlabota lielotāja saskarne, pievienojot tādas funkcijas kā Dual Recording un Virtual Reality (VR) Panorama.

LG Optimus Vu II telefons

LG Optimus Vu: sērija – liels ekrāns ar uzlabotu skatīšanās pieredzi

Optimus Vu: raksturīgs viedtālruņa lietošanas ērtums un planšetdatora ekrāna kvalitāte. Tie aprīkoti ar 5 collu 4:3 malu attiecību displeju, kas ir piemērots un parocīgs, lai aplūkotu dokumentus, elektroniskās grāmatas, multimediju saturu, kā arī, lai ērti pārlūkotu internetu. Kopš Korejā prezentēja jauno Optimus Vu: 2 tagad ir divas ierīces ar unikālu lietotaja pieredzi (UX), piedāvājot Vu: Talk un QRemote funkcijas.

LG Optimus F viedtālrunis

LG Optimus F sērija – 4G LTE viedālrunis katram

LG Optimus F sērija ir viedtālruņi, kas atbalsta 4G LTE un ir piemēroti teju ikvienam. Optimus F5 un Optimus F7 tika īpaši būvēti tā, lai lietotājiem būtu pēc iespējas vieglāk pāriet no 3G uz 4G LTE tīklu. Pateicoties Optimus F sērijas prezentēšanai, LG paplašīinās savu ieguldījumu plaukstošajā 4G LTE tirgū. Optimus F5 un F7 4G lietotājiem nodrošinās LTE tīkla ātrumu, kā arī daudzas noderīgas lietotāju saskarnes (UX) funkcijas.

Optimus L-sērija 2

LG Optimus LII sērija — turpinājums iesāktajai izsmalcinātajai dizaina līnijai

Optimus LII sērijas viedtālruņi turpina nest LG L-Syle dizaina galvenās iezīmes un filozofiju. Katrs šis viedtālrunis iekļauj sevī izsmalcināti estētisko, bet tajā pašā laikā pamatīgo dizainu, reprezentējot LG dizaina DNS. Par pamatu ņemot sākotnējo Optimus L sēriju, Optimus LII sērija tikusi papildinatā ar četriem jauniem dizaina elementiem: vienots veselums, smalki ar lāzeri apstrādāts dizains, mirdzošs tālruņa aizmugures korpusa dizains un “Home” poga ar iestrādātu LED apgaismojumu.

Radoša un draudzīga saskarne

LG turpina attīstīt vismodernāko lietotāja saskarni (UX), lai nodrošinātu pēc iespējas ērtāku lietotāja pieredzi, piedāvājot LTE tehnoloģiju un nodrošinot izmēros lielus un augstas izšķirtspējas ekrānus. LG piedāvātās četras jaunās viedtālruņu sērijas ir aprīkotas ar lielu daudzumu progresīvām lietotāja saskarnes funkcijām, kas ļauj maksimāli izmantot augsto tālruņu veiktspēju un jaudīgās komponentes.

Sākotnēji LG Optimus G viedtālrunī ieviestā QSlide funkcija ļāva lietotājam viedtālruņa ekrānā vienlaicīgi attēlot divus aplikāciju logus pilnā izmērā, tā dodot iespēju lietotājam veikt vairākus uzdevumus vienlaikus, palielinot darbošanās efektivitāti. Nesen uzlabotā QSlide funkcija tagad piedāvā vienlaicīgi atvērt divas aplikācijas ar iespējām mainīt logu izmēru, novietojumu un caurredzamību. LG lietotāja saskarnē varēsi veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi izmantojot video, interneta pārlūka, piezīmju, kalendāra un kalkulatora funkcijas. Jaunākās funkcijas, kas papildina LG UX ir Dual Recording un Virtual Reality (VR) Panorama funkcijas. Tās radītas, lai pilnībā izbaudītu jaunāko Full HD ekrānu sniegtās iespējas.