Pasaules Mobilajā kongresā LG iepazīstinās ar jaunās paaudzes L-Sērijas ierīcēm

LG šī gada Pasaules Mobilā kongresa (MWC) ietvaros iepazīstinās ar Optimus L-SērijuII, tādējādi joprojām paliekot uzticīgs bāgātīgajam dizaina mantojumam. Veiksmīgās L-Sērijas viedtālruņi papildināti ar estētisku dizainu un inovācijām. LG L-Sērija neplāno samazināt savu veiksmīgo pārdošans tempu – ar vairāk nekā 10 miljoniem Optimus L-sērijas tālruņiem pirmajos pārdošanas mēnešos, kā iemesls meklējams tālruņu izsmalcinātajā stilā un diferencētajās funkcijās.

Optimus L-sērija 2

L-SērijaII piedāvā arī papildinātu lietotājam ērto funkciju klāstu, kurā iekļautas tādas LG viedtālruņu funkcijas kā QuickMemo, Quick Button un Safety Care. QuickMemo ļauj lietotājam ar pirksta palīdzību veikt atzīmes izvēlētajā ekrāna daļā tūlītējai koplietošanai ar citiem lietotājiem pielikuma vai URL formātā. Quick Button ļauj lietotājiem iestatīt ātro taustiņu uz jebkuru aplikāciju, kā piemēram kameru, interneta pārlūku, mūzikas atskaņotāju vai QuickMemo. Safety Care piedāvā trīs iespējas – ārkārtas zvanu pāradresācija, paziņojumus, ja tālrunis netiek izmantots, kā arī paziņojumus par atrašanās vietu – šīs funkcijas var iestatīt, lai varētu sazināties ar saviem tuvākajiem ārkārtas situācijās.

Augstas izšķirtspējas IPS displejs un paplašinātas ietilpības akumulators paceļ lietotāja saskarsni pavisam jaunā līmenī. LG piedāva arī Optimus L-SērijasII modeli ar divām SIM kartēm, kas ļaus lietotājiem izmantot vienu ierīci gan personīgajām, gan biznesa vajadzībām.

Optimus L-sērija 2

“Attīstot oriģinālās Optimus L-Sērijas izsmalcināto stilu un premium funkciju klāstu, Optimus L-SērijaII turpinās pirmās L-Sērijas panākumus visa pasaulē,” stāsta LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park).

LG Optimus LII ir pirmā šīs sērijas prezentētā ierīce. Tā darbojas ar divām SIM kartēm un jau šonedēļ būs pieejama Krievijā. Ierīce ir aprīkota ar tādām lietotāja interfeisa funkcijām kā QSlide un QuickTranslator. Ar 3.2 collu QVGA IPS displeju un 1,540mAh akumulatoru aprīkotais LG Optimus L3 II un ar 4.0 collu WVGA displeju un 1,700 mAh akumulatoru aprīkotais LG Optimus L5 II tiks prezentēti nedaudz vēlāk.

Optimus L7II galvenās specifikācijas:

 • Čipkopa: 1 GHz divkodolu procesors (Qualcomm MSM8225)
 • Operētājsistēma: Android 4.1 Jelly Bean
 • Displejs: 4.3 collu WVGA IPS
 • Atmiņa: 4 GB eMMC un 768 MB operatīvā atmiņa, Micro SD atbalsts
 • Kamera: 8 MP (aizmugurējā) un VGA MP (priekšējā)
 • Akumulators: 2460 mAh
 • Izmēri (G x P x B): 121.5 x 66.6 x 9.7 mm / 122.2 x 66.6 x 9.7 mm (Dual-SIM)
 • Dud3

  2460 mAh – viens liels +
  Dual-SIM man liekas neaktuāla iespēja, tā kā visi operātori tagad piedāvā bezmaksas zvanus uz citiem tīkliem, vairs nav vajadzības likt iekšā cita operātora karti!