LG Smart TV televizoros pieejama Deezer mūzikas aplikācija

LG Electronics (LG) paziņojis, ka Deezer mūzikas servisa aplikācija tagad pieejama lietošanai uz LG Smart TV televizoriem 153 valstīs. Deezer ir mūzikas serviss, kurā iespējams klausīties 20 miljonus audio failus, radio kanālu ierakstus, kā arī pēc aplikācijas ieteikumiem, balstoties uz lietotāja klausīšanās paradumiem, atrast sev vispiemērotāko mūziku. Aplikācijas lietotājiem ir iespēja veidot personalizētus mūzikas sarakstus savos LG Smart TV televizoros un dalīties ar tiem aplikācijas lietotāju starpā.

LG Smart TV - Deezer aplikācija

Deezer aplikācija, kura pieejama visiem mūzikas mīļotājiem, piedāvā iespēju klausīties dažādus radio kanālu ierakstus un gūt ieskatu katrā no 20 miljoniem dziesmu, dodot pieeju to pirmajām 30 sekundēm. Maksas aplikācija savukārt ļauj lietotājam klausīties jebkuru dziesmas un radio kanāla pilno versiju, kā arī pieeju Deezer redakcionālo ekspertu rekomendācijām.

Pašlaik Deezer aplikācija ir pieejama Āzijas, Tuvo Austrumu un Eiropas reģioniem (arī Latvijā) angļu, vācu, franču, spāņu un itāļu valodās. Citviet, tostarp arī ASV, aplikācija būs pieejama tuvākajā nākotnē.