Jaunie LG audio produkti ar Smart TV funkcijām

LG Electronics (LG) prezentē 2013. gada audio un video produktu klāstu. Tādi produkti kā BH9430PW 9.1 kanāla skaļruņu sistēma, NB4530A Sound Bar, BP730 Blu-ray atskaņotājs aprīkoti ar Smart TV funkcijām. Šie uzlabotie produkti demonstrē LG apņemšanos piedāvāt lietotājiem pievilcīgus audio produktus, labāko Smart TV funkcionalitāti, augsta līmeņa lietotāja pieredzi un aizraujošu 3D tehnoloģiju.

LG BH9430PW mājas kinozāle

Patiesa kino pieredze

BH9430PW ir augstas kvalitātes audio sistēma, kas filmu skatīšanos pacels nākamajā līmenī. Četri daudzvirzienu skaļruņi piedāvā kvalitatīvu skanējumu, kas rada kinoteātra efektu. Iekļautais 3D Surround Processor spēj analizēt saturu tā, lai skaņu vienmērīgi izdalītu pa visu telpu dažādos virzienos. LG šajā audio sistēmā pielieto augstas izturības Aramid šķiedras, kas rada plašāka diapozona skaņu, tostarp dziļus basus ar minimalizētiem skaņas kropļojumiem.

BH9430PW ir pielietojama NFC tehnoloģija, kas ļauj pārnest saturu izmantojot bezvadu savienojumu, kā arī ir iekļautas tādas Smart TV iespējas, kā interneta pārlūkošana. BH9430PW iekļauj iPod dokstaciju un pieeju saglabātajam saturam. Šī audio sistēma piedāvā funkciju – Private Sound Mode, kas dod iespēju pārvaldīt audio sistēmas skaņu savā viedtālrunī ar Wi-Fi palīdzību.

Perfekts papildinājums televizoram

NB4530A Sound Bar dizainam raksturīgs smalks, plāns, melnas un sudraba krāsas korpuss, kas ideāli pielāgojas jauno televizoru dizainam. NB4530A ar 2.1 kanālu, 310W skaļruņiem un uzlaboto LG 3D Surround Processor funkciju piedāvā pārliecinoši bagātīgu skaņu. Tas viss apvienots kompaktā skaļruņa blokā, maksimāli ietaupot vietu.

NB4530A Sound Bar atbalsta HDMI ar Audio Return Channel (HDMI ARC) un atskaņo audio failus televizorā ar bezvadu palīdzību. Tas ir aprīkots arī ar Bluetooth iespējām, tā atbalstot bezvadu audio failu atskaņošanu no viedtālruņiem, plašetdatoriem un portatīvajiem datoriem. Sound Bar iespējams pielāgot jebkuram interjeram un vēlmēm, jo to iespējmas piestiprināt pie sienas, kā arī statiski attālināti vai tiešā tuvumā televizoram. NB4530A iespējams savienot ar jaunākajiem LG televizoriem ar bezvadu savienojumu.

LG 3D Blu-ray atskaņotājs ar Smart TV funkcijām

BP730 sniedz plašu Smart TV funkcionalitāti, tostarp Video-On-Demand (VOD) un bezvadu savienojuma iespējas. Šobrīd pieaug tādu VOD pakalpojumu klāsts kā Hulu Plus, Pandora, Netflix un Youtube. LG paplašinot sadarbību ar satura piegādātājiem, nodrošina lietotājiem pieeju jaunākajam izklaides saturam gan izmantojot, gan neizmantojot Blu-ray diskus. BP730 atbalsta NFC (Near Field Communication), kas ļauj netraucēti pārnest saturu no viedtālruņiem un citām līdzīgām ierīcēm, izmanojot bezvadu savienojumu. Tehnoloģiju izstādē CES 2013 BP730 saņēma inovāciju balvu par tā plašajām tehnoloģiskajām iespējām.

BP730 ir iespējams pārvaldīt ar LG Magic Remote, kas dod daudz plašākas manevrēšanas iespējas. Šis Blu-ray atskaņotājs ir aprīkots ar divkodolu procesoru, lai piedāvātu All-in-One meklēšanas funkciju. Neatkarīgi no attēlotā satura – 2D vai 3D – BP730 piedāvā dzīvas krāsas un izteiktu attēla kvalitāti.