LG izstādē ISE 2013 demonstrē jaunāko attēlu tehnoloģiju

LG Electronics (LG) Eiropas Integrēto sistēmu izstādē ISE 2013, kas notika no 29. līdz 31. janvārim, prezentēja plašu spektru digitālos produktus. ISE ir lieliska izstāde, kurā LG plašākai publikai izrādīt jaunās paaudzes displeju produktus, no kuriem daudzi ir aprīkoti ar energoefektīviem IPS paneļiem. LG pārsteidza un priecēja publiku ar tādiem produktiem kā pasaulē pirmo 84 collu lielo Ultra HD Multi-touch Signage televizoru, Smart Mirror u.c.

Eiropas Integrēto sistēmu izstāde ISE 2013

Iespaidīgi 3D displeji

LG izstādes apmeklētājus priecēja ar vizuāli iespaidīgu 3D video sienu, kas sastāvēja no četrdesmit deviņiem 55 collu displejiem (55WV70MD). Šiem inovatīvajiem televizoriem ir pasaulē šaurākais rāmis – tikai 5,3 mm. Tas radīja skatītājiem iespaidu, ka viņi skatās uz vienu lielu ekrānu. LG demonstrēja, kā ar šiem unikālajiem 3D displejiem var aprīkot atrakciju parkus un auto šovus, lai apmeklētāji varētu gūt pēc iespējas realistiskāku un interaktīvāku pieredzi. Šie televizori ir lieliski piemēroti lielām auditorijām, pateicoties uzņēmuma patentētajai FPR (Film Patterned Retarder) 3D sistēmai, kas ir ekonomiska, viegla un skatāma ar ērtajām 3D brillēm, kurām nav nepieciešama baterija.

Spilgti un izturīgi āra displeji

Ārpus telpām paredzētajiem televizoriem, atšķirībā no ierastajiem, ir svarīgs kvalitatīvs ekrāna attēls jebkurā apgaismojumā un jebkuros laika apstākļos. Ar 2000 nitu gaismas spilgtumu, LG televizora modeļa WX50MF IPS displejs ir piemērots kā piesaistoša āra reklāma. Savukārt WX50MF modeļa āra displejs spēj netraucēti strādāt pat tik augstā temperatūrā kā 110°C. Vēl būtiskas iezīmes šai jaunajai tehnoloģijai – plats skatīšanās leņķis bez attēla kropļojumiem, ar lielisku krāsu konsekvenci un kontrastu. Papildus tam, LG IPS produkti samazina kopējās izmaksas tā īpašniekam pat līdz 30 procentiem, pateicoties tā energoefektivitātei salīdzinājumā ar konkurējošiem produktiem. Ekrāna aptumšošanas regulācija un Smart Saving funkcija pielāgo LED apgaismojumu tā, lai veidotu saturam atbilstošu ekrāna spilgtumu, tādējādi piedāvājot ērtu televizora skatīšanās pieredzi vienlaicīgi patērējot mazāk energoresursus.

Pasaulē lielākais Ultra HD displejs

LG flagmanis šī gada ISE izstādē bija 84 collas lielais televizora modelis 84WS70, kurš ir pasaulē lielākais Ultra HD televizors ar četras reizes lielāku ekrāna izšķirtspēju (3840 x 2160 pikseļi) nekā tradicionāliem HD displejiem. Trīs šādi ekrāni tika salikti kopā, lai prezentētu dinamskus video no modes skatēm, attēlojot visu reālos izmēros. Savukārt ar televizora 84WT70 modeli tika demonstrētas tā interaktivās iespējas, izmantojot Google Maps. Šis televizora modelis ir arī  lieliski piemērots, lai demonstrētu interaktīvu informāciju izglītības nolūkiem, muzejos, mākslas telpās un lielveikalos.

Daudzpusīgs un plats ekrāns

Izstādē LG iepazīstināja ar vairākām iespējamām situācijām, kurās televizora 29WR30 modeļa ekrāna attiecību 21:9 var izmantot, lai panāktu iespaidīgu efektu. Šis produkts ir ļoti piemērots kā medijs, lai komunicētu ziņas un reklāmu, kā arī lai attēlotu mainīgu informaciju sabiedriskā transporta pieturvietās, autoostās, kino vai restorānos.