Optimus G plūc starptautiskus laurus

LG Electronics (LG) flagmanis Optimus G (E975) šī gada tehnoloģiju izstādē CES ieguva dizaina un tehnoloģiju apbalvojumu bezvada ierīču kategorijā. Optimus G atzinību ieguva balstoties uz tā tehniskajiem rādītājiem, estētisko izskatu, dizainu, kā arī salīdzinājumā ar citām ierīcēm tirgū.

LG Optimus G (E975) Android telefons

Kopš Optimus G laišanas tirgū tas ir saņēmis vairākus apbalvojumus no visas pasaules. Viedtālrunis tika apbalvots ar Innovation Award godalgu, ko ierīce saņēma jauno produktu kategorijā par Zerogap Touch tehnoloģiju, kas uzlabo ekrāna ilgtspējību un skaidrību. Dizaina kategorijā Optimus G ir saņēmis iF Design Product Award.

LG Optimus G ir ne tikai smalka dizaina viedtālrunis ar iespaidīgu veiktspēju, bet arī videi draudzīga ierīce. Viedtālruņa Sprint modelis ASV ir ieguvis ULE Platinum sertifikātu, atzīstot tā atbilstību ilgtspējības kritērijiem. Kā arī ierīce ieguvusi CarbonFree® Product sertifikātu no Carbonfund.org fonda (Carbonfund.org Foundation), kas ir vadošā organizācija, kas cīnās ar globālo sasilšanu un novērtē zīmolu un cilvēku atstāto ietekmi uz vidi.

Papildus apbalvojumiem Optimus G ir saņēmis pozitīvas atsauksmes arī no dažādiem pasaules tehnoloģiju medijiem. Saņemot augstāko novērtējumu starp konkurējošām ierīcēm, ASV vadošajā patērētāju izdevumā Optimus G tika ierindots pirmajā vietā starp viedtālruņiem. Tostarp viedtālrunis ieguvis vērā ņemamu, pozitīvu tirgus reakciju Japānā, kļūstot par vienu no pirktākajiem viedtelefoniem jau pirmajā pārdošanas nedēļā.

  • neJANIS

    Viņš tak Latvijā nemaz nav nopērkams, ne oficāli, ne cuar internetbodēm.

  • Drīz jau būs pieejams arī Latvijā.