LG produkti saņem CarbonFree sertifikātu

LG Electronics (LG) stratēģija un centieni samazināt oglekļa emisiju ir atalgojušies – seši LG produkti ir saņēmuši CarbonFree® sertifikātu. Vadošā organizācija, kas cīnās ar globālo sasilšanu un novērtē zīmolu un cilvēku atstāto ietekmi uz vidi – Carbonfund.org fonds (Carbonfund.org Foundation) – novērtējot LG, kas ražo tehniku ar pazeminātu oglekļa emisiju, devusi sertifikātu vairākiem LG produktiem.

LG F1480TDS 6 Motion veļas mašīna

CarbonFree® sertifikātu saņēmuši tādi LG produkti kā viedtālrunis Optimus G, OLED TV, veļas mašīna, ledusskapis, putekļu sūcējs un datora monitors. Lai šīs preces varētu iegūt sertifikātu, bija nepieciešams noskaidrot to pilnu dzīves ciklu, no ražošanas procesa līdz to lietošanai un likvidācijai.

“Kā videi draudzīgs uzņēmums, mēs esam nostiprinājuši apņemšanos radīt energoefektīvus produktus” skaidro Dr. Skots Ahns (Skott Ahn) LG galvenais tehnoloģiju speciālists, “Bet jāmin, ka šīs apņemšanās realizācija līdzinās maratonam, nevis sprintam, tādēļ mums vēl ir tāls ceļš ejams. Bet mēs varam būt lepni par lielisko sākumu.”