Jauni LG Google TV modeļi

LG Electronics (LG) 2013. gada tehnoloģiju izstādē CES (Consumer Electronics Show), kas notika Lasvegasā, iepazīstināja ar papildinātu Google TV televizoru klāstu. Jaunie LG televizoru modeļi – GA7900 un GA6400 – piedāvā patērētājam plašāku lietotāja pieredzi, lai piepildītu vēl vairāk patērētāju vēlmes.

LG GA7900 Google TV televizors

Google jaunākā platforma un LG pārveidotā Magic Remote Qwerty uzlabojusi meklēšanu, izmantojot balsi, un aplikāciju izvēlnes efektivitāti. Jaunais Smart Home dod iespēju ērti un viekārši piekļūt VoD, YouTube un vēl citām aplikācijām.

LG Google TV televizors maina lietotāja pieredzi, uzlabotā platforma ļauj daudzfunkcionālo ierīci lietot viegli un saprotami. Jaunais Smart Home piedāvā dažādu tipu “mapes” (cards), kur iespējams uzglabāt aplikācijas un citu saturu. Jaunā “My Interest Card” mapē iespējams atrast tādu noderīgu informāciju, kā tekošo laika prognozi un ziņas, kas pielāgotas noteiktām interesēm un vēlmēm.

Visu televizora interfeisu var ērti vadīt ar uzlaboto Magic Remote Qwerty, kas apvieno pilnu klaviatūru ar Magic Remote pults ērtajām žestu atpazīšanas funkcijām. Uzlabotā valodas atpazīšanas funkcija, kas iekļauta pārveidotajā vadības sistēmā lieliski sader ar Google piedāvāto ievērojamo meklēšanas funkcionalitāti.

LG Smart TV divkodolu CPU ļauj viegli pārvaldīt izvēlni, piedāvā ātru interneta pārlokošanu un video atskaņošanu. Papildus procesora jauda ļauj TruPicture XD Engine ātri un precīzi aspstrādāt attēlus, tādējādi piedāvājot bagātīgākas krāsas, lielāku kontrastu un vispārējo attēlu dzidrumu.

LG GA7900 Google TV televizors

LG papildinājis televizoru ar Cinema Screen dizainu, lai radītu modernu un smalku izskatu. Šim dizainam raksturīgs šaurs televizora rāmis, dodot tam vienkāršotu izskatu un iespaidu par rāmja neesamību. Papildināts ar LG Google TV unikālo dizainu, šis televizors ir perfekti piemērots viesistabas dizaina prasībām.

LG Smart TV kopā ar Google TV piedāvā lieliskas savienojumu iespējas. Televizoram iespējams bezvadu savienojums ar lielu klāstu ierīču. Līdz ar jaunāko YouTube aplikācijas atjauninājumu Androīdiem, vienā mājas tīklā ar Wi-Fi palīdzību iespējams savienot Google TV ar viedtālruņiem un planšetdatoriem, atvieglojot iespēju sūtīt video no savas ierīces uz televizoru.

Spēļu faniem būs patīkami uzzināt, ka LG Google TV komplektācijā piedāvās jau ieinstalētu OnLive® aplikāciju, kas pārvērtīs televizoru plašā spēļu platformā. Aplikācija dod momentālu pieeju plašam augstas kvalitātes videospēļu klāstam. Pateicoties Cinema 3D TV funkcionalitātei un FPR tehnoloģijai, filmu un spēļu mīļotāji varēs izbaudīt iespaidīgo 3D efektu bez uzmanību novērsošas attēla mirgošanas.

LG Google TV pagaidām būs pieejams ASV.