Jaunas populāras spēles LG Smart TV televizoros

LG Electronics (LG) paziņojis par vairāku jaunu spēļu iznākšanu, kas paredzētas Cinema 3D Smart TV televizoriem, piedāvājot izklaidi visai ģimenei interaktīvā veidā. Tagad uz Cinema 3D Smart TV būs iespēja spēlēt viedtelefoniem un planšetdatoriem jau kādu laiku pieejamās un populārās spēles – Where’s My Water, The Sims™ FreePlay, Air Penguin, Mini Motor Racing un daudzas citas. Spēlēs paredzēta iespēja izmantot jauno un uzlaboto, kustību uztverošo LG Magic Remote pulti.

Smart TV spēles

Disney radītā spēle Where’s My Water guva lielu atzinību, kļūstot par lejupielādētāko spēles aplikāciju 90 valstīs. Šobrīd vairāk kā 2 miljardi spēles ir izspēlētas kopš tās radīšanas. LG Cinema 3D Smart TV lielais ekrāns un uzlabotā Magic Remote pults pacelts spēles kvalitāti nākamajā līmenī.

Arīdzan The Sims FreePlay ir viena no vadošajām spēlēm popularitātes ziņā, ko radījusi Electronic Arts Inc. (EA). Šī spēle, kurā iespējams pārvaldīt reālās dzīves simulācijas, pārdevusi vairāk kā 150 miljonu eksemplāru visa pasaulē. The Sims FreePlay ir iespējams pārvaldīt ar jauno Magic Remote, kā arī spēlētājiem ir iespēja lejupielādēt aplikāciju viedtālrunī, kas pielāgota spēles vadībai.

Pieejamās spēles, piemēram, Mini Motor Racing, kuru radījuši The Binary Mill sadarbībā ar Unity Engine, ir pielāgotas 3D. Pieminētā spēle atbalsta arī LG Dual Play funkciju. Dual Play izmanto LG FPR 3D tehnoloģiju, kas piemērota diviem spēlētājiem, un dod iespēju spēlēt pilnekrāna režīmā, atšķirībā no ierastā dalītā ekrāna skata.

Visas spēles tika demonstrētas uz LG Cinema 3D Smart TV televizoriem starptautiskajā izstādē CES 2013, kas notika Lasvegasā. Spēles būs pieejamas LG Smart World šī gada laikā. Konkrēts laika precizējums tiks paziņots nedaudz vēlāk.