LG iepazīstina ar pasaulē pirmo OLED televizoru ar izliektu ekrānu

LG Electronics (LG) šodien pierādījis savu nepārtraukto OLED televizoru tirgus līdera pozīciju, prezentējot revolucionāru OLED televizoru (modelis EA9800) ar izliektu ekrānu starptautiskājā CES 2013 izstādē. Izmantojot izcilo WRGB tehnoloģiju, neticami plānais ekrāns piedāva izliektu ekrānu un spilgtu attēla kvalitāti, kas praktiski neatšķiras no dabā sastopamām krāsām.

LG 55EA9800 OLED televizors, CES 2013

Jaunais EA9800 modelis ir aprīkots ar pasaulē pirmo izliektā ekrāna ergonomisko dizainu un pilnu CINEMA 3D tehnoloģijas atbalstu. Pateicoties nedaudz izliektajam ekrānam, visa ekrāna virsma atrodas vienādā attālumā no lietotāja acīm, novēršot ekrāna malu vizuālu traucējumu un detaļu zaudējumu. Produkta pieejamība un cena vēl nav zināma.

“LG pirmais prezentēja 55-collu OLED televizoru,” sacīja LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). “Mēs ticam, ka mūsu jaunie OLED televizori spēj piedāvāt vēl nebijušu skatīšanās pieredzi, pārspējot visu iepriekš  redzēto.”

Pateicoties izcilai WRGB tehnoloģijai, LG OLED televizori rada pārsteidzoši dzīvus un reālistiskus attēlus. LG unikālā 4 Color Pixel tehnoloģija pievieno trim pamata pikseļiem baltu apakšpikseli, panākot nevainojamu krāsu efektu. Iebūvēta Color Refiner tehnoloģija nodrošina vēl labāku toņu uzlabošanu, padarot krāsas vēl dabiskās un spilgtākas. 55 collu OLED piedāvā arī bezgalīgu kontrasta attiecību, kas uztur optimālus kontrasta līmeņus, neraugoties uz apkārtējo apgaismojumu vai skatu leņķi. Tikmēr High Dynamic Range (HDR) algoritms papildina bezgalīgu kontasta attiecību nodrošinot dziļāku melno krāsu un košākās krāsas. Turklāt, šī tehnoloģija nodrošina kontrasta attiecību konsekvenci un maksimālu krāsu atdalīšanu.

OLED paneļi izstaro paši savu gaismu, novēršot nepieciešamību pēc pretgaismas. Rezultātā paneļi ir ļoti plāni un viegli, tādēļ ļauj veidot stilīgu minimālo izskatu. Oglekļa šķiedru armētas plastmasas (Carbon Fiber-Reinforced Plastic – CFRP) izmantošana vēl vairāk samazina produkta svaru un pievieno papildus izturību izliektajam ekrānam.

Pateicoties LG CINEMA SCREEN dizaina elementiem, šaurā ekrāna mala ir praktiski neredzama  ar neapbruņotu aci, nodrošinot patiesi nepieredzētu 2D un 3D skatīšanās pieredzi.

LG OLED televizori apvieno nozares vadošo CINEMA 3D tehnoloģiju ar Smart TV iespējam,  radot visaptverošāko mājas izklaides pieredzi.