Starptautiskajā CES izstādē galvenie LG produkti būs 3D video siena un 84 collu Ultra HD multi-touch Signage

LG Electronics (LG) savus jaunākos digitālo signālu modeļus prezentēs 2013. gada starptautiskajā Consumer Electronics Show (CES) izstādē, kas notiks no 8. līdz 11. janvārim Lasvegasā. LG ir izvēlējies demonstrēt modernāko 55 collu 3D Video Wall, 84-collu Ultra HD Multi-touch Signage, EZ Sign TV, Smart Gate Media Pole, Smart Mirror un citus komerciālo displeju risinājumus. LG apzinās, ka vajadzība pēc efektīviem un veiktspējīgiem digitālā signāla risinājumiem pieaug, līdz ar to uzņēmums apņēmies izstrādāt dažādus produktus, kas iekļauj modernākās IPS paneļu sistēmas un Smart Energy Saving tehnoloģijas.

LG CES

LG jau vairākkārt pierādijis savu prestižu digitālo signālu risinājumu lauciņā, sadarbojoties ar vairākiem pasaulslaveniem zīmoliem, kā piemēram, McDonalds, KFC, Nike, KIA, Hyundai un Vodafone. Uzņēmums ir veiksmīgi īstenojis daudzus plaša mēroga projektus, tostarp apgādājis Kanādas Tim Hortons restorānu ķēdi ar gandrīz 18000 digitālāo signālu risinājumiem. LG digitālo signālu pakalpojumus var atrast vairākos pasaules galvenajos transporta mezglos, kā piemēram, Incheon starptautiskajā un Sidnejas starptautiskajā lidostā.

Milzu 3D video siena

LG Lasvegasas CES izstādē būs viennozīmīgi pamanāms ar savu milzu mēroga 3D video sienu. Milzīgais displejs sastāvēs no 122 iespaidīgiem LG 55 collu WV70MD ekrāniem. Ar pasaulē šaurāko televizora apmali, kas ir tikai 5.3mm, līdz ar to 3D video siena dod skatītājam iespaidu, ka viņš redz vienu milzīgu ekrānu. White Balance var tikt automātiski kalibrēts katram ekrānam atsevišķi, kas nodrošina pilnīgi vienādu attēla kvalitāti visos ekrānos, un IPS displeja tehnoloģija nodrošina spilgtu un skaidru attēlu ar plašu skata leņķi.

84-collu Ultra HD Multi-touch Signage iesaistīšanai un izglītošanai

CES izstādes laikā, LG 84-collu Ultra HD Multi-touch Signage lielie piecu punktu skārienjūtīge ekrāni piedāvās interesentiem uz ekrāna darboties ar mākslas reprodukciju šedevriem no pasaules prestižākajiem muzejiem. Neticami augstais pikseļu blīvums atspoguļos pat visnemanāmākos otas triepienus, kurus būs iespējams redzēt uz Ultra HD Multi-touch ekrāna.

LG B2B biznesa pieeja

Saskaņā ar DisplaySearch, digitālā signāla risinājumu apjomi aug katru gadu, un prognozēts, ka globālie pārdošanas apjomi līdz 2016.gadam pieaugs līdz pat USD 9.5 miljoniem, kas ir sešas reizes vairāk nekā 2009.gadā. LG Signage risinājumus var redzēt bieži un visdažādākajās vietās, un tie veic virkni dažādu funkciju, kā piemēram reklāmas produktu un pakalpojumu reklamēšanu.