LG SMART MOBILE kabatas izmēra printeris ON-THE-GO fotogrāfiju printēšanai

PD221 ir ideāls papildinājums viedtālrunim, jo LG Pocket Photo piedāvā augstas kvalitātes izdrukas un nodrošina ērtu bezvadu savienojumu. Android viedtālruņiem pieejamā Pocket Photo aplikācija ļauj lietotājiem ātri un ērti rediģēt savas bildes un ievietot QR kodu, kas ļauj izveidot tiešu savienojumu ar Facebook un citiem sociālajiem tīkliem.

Stilīgais LG Pocket Photo ir viens no mazākajiem un vieglākajiem mobilajiem foto printeriem, kas tirgū pieejams. Tā izmēri ir 72 x 120 x 24mm, un svars tikai 215g. Tas ir apmēram plaukstas izmēra lielumā, un aizņem pavisam maz vietas. LG Pocket Photo var ērti ievietot rokas somiņā, līdz brīdim, kad tas ir nepieciešams. Veidots maksimāli pārnēsājams un ērti lietojams, LG Pocket Photo printē 5.1 x 7.6cm (2 x 3 collu) izdrukas, un ir ideāls sadarbībā ar viedtālruni.

Android viedtālruņiem pieejamā Pocket Photo aplikācija ir lejupielādējama Google Play. Ar jaunās aplikācijas palīdzību var viegli rediģēt attēlus viedtālrunī pirms to izdrukāšanas. Pieejamais rediģēšanas rīku klāsts ļauj ievietot QR kodu, un veikt citas vienkāršas darbības, ieskaitot attēla apgriešanu, krāsošanu utt.

Tā kā aplikācija sniedz iespeju drukāt QR kodu uz fotogrāfijām, LG Pocket Photo nodrošina radošu risinājumu, lai savienotu fizisku fotogrāfiju ar sociālajiem tīkliem. QR kodu var nolasīt ar jebkuru svītrkodu skenēšanas aplikāciju, kas pēc tam ļauj draugiem un ģimenei nonākt kādā konkrētā sociālajā tīklā vai blogā. Ar jauno LG Pocket Photo lietotājam ir patiesi neierobežotas iespējas būt sociālam un radošam.

LG Pocket Photo pieejams ar Bluetooth un NFC (Near Field Communication) atbalstu. Printeris izmanto beztintes drukāšanas tehnoloģiju Zink®, kas novērš vajadzību pēc dārgiem tintes kārtridžiem, jo ar siltuma palīdzību tiek aktivizēta krāsu veidojoša ķīmija uz īpašā Zink 2.0 papīra. Salīdzinājumā ar parasto drukāšanas metodi, Zink beztintes papīra tehnoloģija neizsmērējas un ilgāk saglabā attēla kvalitāti.

 • Un cik maksā tas Zink 2.0 papīrs?
  Pateikšu priekšā – vairāk, kā izmaksātu “dārgie tintes kārtridži”
  Ražo viņu Polaroid un 3×4 (2x lielākas pa 3×2) maksā virs 20Ls par 30.gab. Tas ir pirmajai zink versijai, kas to zin, cik maksās otrā un cik viegli pie tā papīra vispār varēs tikt.

 • zczcczxczxz

  Aleksis piedodiet, bet “bull shit”! tiek maksā 5Ls par 30 gab.

 • …jā, kādas ir vienas izdrukas izmaksas?

 • Grūti spriest par izmaksām Latvijā. Pagaidām šis printeris nav pieejams mūsu platuma grādos, kā arī nav zīnāms, kad būs.

 • e.

  Un kā ar krāsu atbilstību? Kam līdzināsies krāsas izdrukā, ja katrs tālruņa modelis to rāda citādi?