LG Electronics plāno par 15% samazināt siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisiju Eiropā līdz 2020.gadam

Šodien LG Electronics paziņoja par apņemšanos līdz 2020.gadam par 15 procentiem samazināt siltumnīcas efektu izraisošo gāzu (SEG) emisijas apjomu Eiropā (salīdzinājumā ar 2010. gada mērķi).

“Korporācija LG Electronics ir apņēmusies īstenot videi draudzīgas iniciatīvas, kuru mērķis ir palīdzēt taupīt enerģiju un samazināt oglekļa emisijas apjomu,” saka Sungs Ha Čo (Sung-ha Cho), LG Electronics vadītājs Eiropā.

LG mērķis ir nodrošināt siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisiju efektīvu pārvaldību, vienlaikus turpinot klientiem sniegt vērtīgus ieguvumus. LG Electronics samazinās emisijas apjomu Eiropā, izmantojot labi pārbaudītas un sevi pierādījušas metodes, piemēram:

• intensīvāka darbība emisiju pārraudzības un novērtēšanas jomā;

• no atjaunojamajiem energoresursiem iegūtas elektroenerģijas izmantošana lielākajā daļā LG Eiropas filiāļu;

• enerģijas patēriņa samazināšana LG ēkās un īpašumos;

• darbinieku iesaistīšana pārmaiņu īstenošanas procesā.

Paziņojumā uzsvērta LG apņemšanās nodrošināt SEG emisiju pārvaldību Eiropā, sekojot uzņēmuma enerģētiskajiem mērķiem ASV, par kuriem uzņēmums paziņoja 2011. gadā. Savienotajās Valstīs korporācija LG Electronics jau ir uzsākusi īstenot mērķi pilnībā nodrošināt uzņēmuma galvenā biroja Ņūdžersijā darbību, izmantojot zaļo enerģiju. Šis mērķis tiek īstenots vispārīga procesa ietveros, kura uzdevums ir līdz 2020. gadam samazināt emisijas apjomu par 50%.

LG nemainīgo apņemšanos nodrošināt videi draudzīgu darbību apliecina tas, ka Korejas Oglekļa emisiju uzrādīšanas projekts (Carbon Disclosure Project) jau ceturto gadu pēc kārtas ir piešķīris korporācijai LG Electronics Oglekļa pārvaldības globālā līderu kluba (Carbon Management Global Leaders Club) dalībnieka statusu. LG atzīts par vienu no nozīmīgākajiem Korejas uzņēmumiem oglekļa emisiju uzrādīšanas ziņā, kura darbība ir vērsta uz emisiju apjoma samazināšanu un energoefektivitātes uzlabošanu.