LG iepazīstina ar pasaulē pirmo 21:9 UltraWide monitoru

LG Electronics prezentējis EA93 UltraWide monitorus, kas ir pasaulē pirmie ar 21:9 collu ekrāna malu attiecību. 29 collu ekrāns ir plašs, ar 4-Screen Split funkciju un simtprocentīgu sRGB krāsu izteiksmību, nodrošinot nepieciešamās daudzuzdevumu un multimediju funkcijas. Monitoram ir IPS displejs, lai veidotu patiešām dzīvas krāsas, padarot to par iespaidīgu papildinājumu mājās vai birojā.

LG EA93 IPS monitors

UltraWide monitors ir lielisks papildinājums jebkurā darba vidē. Ievērojamais 29 collu ekrāns nodrošina daudz vietas dažādu dokumentu izvietošanai un atvērtajiem logiem, kurus visus var aplūkot vienlaicīgi.

UltraWide monitors ir ideāli piemērots grafikas profesionāļiem. Plašais monitors ļauj māksliniekiem redzēt un darīt vairāk, tādējādi maksimāli izmantojot savu laiku. Transformējiet monitoru par daudzuzdevumu rīku ar 4-Screen Split funkciju, kas sadala ekrānu līdz pat četrās atsevišķās daļās, kur katru no tām var individuāli pielāgot.

Grafiskie dizaineri parasti izmanto divu monitoru konfigurāciju, ļaujot salīdzināt un rediģēt divus materiālus vienlaicīgi.  Tomēr, lietojot divus monitorus, tajos var atšķirties krāsas, kas traucē darbam. UltraWide monitoru var pieslēgt pie divām ārējajām ierīcēm, izmantojot Dual Link-up, kas nodrošina nemainīgu krāsu visā monitorā, kā arī noņem apmales, kas sadala skatu, izmantojot divus monitorus.

Papildus tam, monitors piedāvā 100% sRGB krāsu telpu un krāsu kalibrēšanu, maksimāli pietuvinot krāsu tās dabiskajam izskatam, kas grafiskajiem dizaineriem ir ļoti nepieciešams.

LG EA93 IPS monitors

UltraWide monitora 21:9 malu attiecība ir ļoti tuva kinoteātru ekrānu izmēriem, kas ļauj attēlot filmas tādā attiecību izmērā, kādā tās paredzētas. Monitors izmanto arī IPS displeja tehnoloģiju, lai skatītājs varētu izbaudīt maksimāli dabisku filmu attēla kvalitāti no jebkura skatu leņķa. Četru dažādu funkciju kombinācija – 21:9 malu attiecība, apbrīnojama attēla kvalitāte, lieliska krāsu attēlošana un LG Cinema Screen dizains – padara UltraWide monitoru ideāli piemērotu filmām un spēlēm. Spēlētāji var spēlēt spēles no sava viedtālruņa, skatoties tās monitorā izmantojot MHL savienojumu. Papildus divi 7W skaļruņi ļaus pilnībā iedziļināties izklaides pasaulē.

LG EA93 IPS monitors

Specifikācijas:

  • Ekrāna lielums: 29W
  • Izmēru attiecība: 21:9
  • Izšķirtspēja: 2560×1080
  • Color Gamut: sRGB 100%
  • Paneļa veids: IPS
  • Spilgtums: 300nits
  • Kontrasta attiecība: Mega
  • Skatīšanās leņķis: 178/178
  • Reakcijas laiks: 5ms GTG
  • Interfeiss: DVI-D Dual x 1, HMDI x 2 (MHL), USB 3.0 (1 Up / 3 Down), Display Port x 1, PC Audio In, Headphone Out