Ziema ienāk interjera dizainā

Tuvojoties aukstajam laikam, rudens un ziemas interjera dizaina tendences kļūst arvien aktuālākas, radot izmaiņas gan stila, gan krāsu izvēlē. Pēdējo gadu aktuālākā tendence ir bohēmiskais stils, kurā akecntētas tiek krāsas, apdrukas elementu un dažādu aksesuāru izmantošana. Košā krāsu izvēle ļauj baudīt bohēmisku dzīvesveidu, jo istabas ar dažādiem krāsu toņiem, dekoriem un iespaidīgām apdrukām rada māksliniecisku atmosfēru.

Interjers ziemā

Protams, košas krāsas būs aktuālas arī pavasarī un vasarā, tomēr ziemas toņi un krāsu nianses būs ļoti atšķirīgas. Pavasara un vasaras aktuālākās krāsas ir ar spilgtu fuksiju, pīles olu un saulaini dzeltenu nokrāsu uz balta vai gaišu pasteļtoņu fona. Turpretīm, lai izveidotu mājīgu atmosfēru rudens un ziemas periodā, krāsu palatē jāietver koši sarkanos toņus, piemēram ugunīgi sarkano vai ķīniešu sarkano. Iepriekšminētie toņi var tikt kombinēti ar bālākām, taču vēl kontrastējošākām krāsām, piemēram, zilo vai minerālzaļo.

Interjers ziemā

Šajā rudenī un ziemā aktuālas būs intensīvas apdrukas un dekori ar kontrastējošām krāsām. Vēlams izmantot aksesuārus, kas ar interesantām apdrukām spēs veiksmīgi papildināt telpu – piemēram galda lampas, vāzes, vai dekoratīvie spilveni.

Lampa, interjers

Atšķirībā no bohēmiskā interjera dizaina, lauku idilles dizains rada mājīgu un klasisku atmosfēru istabā, izmantojot elegantas, taču redzami nolietotas mēbeles, kā arī vieglus un gaisīgus toņus. Bagātīgi sarkanie toņi lauku dizainā izmantoti mazāk nekā bohēmiskajā stilā, tomēr sarkanās krāsas ir ļoti nepieciešamas, lai radītu siltu un relaksējošu vidi.  Neatņemama lauku idilles sastāvdaļa ir kamīns, kas būtu jāpapildina ar relaksējošām mēbelēm un aksesuāriem. Šeit lieliski iederēsies vecie klubkrēsli ar dziļajiem sēdekļiem un atgāžajamām atzveltnēm. Kā interesantus dekorus var izmantot aizkarus, abažūrus un dekoratīvos spilvenus, tādējādi radot harmonisku un saskaņotu vidi. Aksesuāri ir lielisks veids, kā papildināt istabu, un vislabākais efekts tiks panākts, ja lauku idilles interjerā tiks izmantota ierobežota krāsu palete.