LG Blu-ray atskaņotāji, kurus vērts iegaumēt

LG revolucionārās video tehnoloģijas nodrošinās jūs ar pašu viedāko mājas izklaides iespēju vidi. Tagad ir pavisam vienkārši redzēt un baudīt visu, ko jūsu sirds kāro. Jāunākie Blu-ray atskaņotāji sniedz vēl nepieredzētas 3D izklaides iespējas ar gandrīz neierobežotu LG Smart TV saturu, kā arī savienojamību ar citām digitālajām ierīcēm.

LG BP620 Blu-ray 3D disku atskaņotājs

Ar ērto bezvadu failu apmaiņas Smart Share! programas palīdzību jums ir iespēja baudīt  personīgo digitālo ierīču, piemēram, datoru, klēpjdatoru un viedtālruņu saturu uz TV ekrāna. Turklāt sērfošana internetā ir tikpat viegla kā uz datora, tikai  šoreiz viss pieejams uz lielāka ekrāna. Jūs varat viegli piekļūt tīmekļa saturam, izmantojot intuitīvo Magic Remote pulti.

LG BP420 Blu-ray 3D disku atskaņotājs

Bieži gadās, ka saturs no interneta mēdz būt ar zemu izšķirtspēju un uz TV ekrāna parādās sliktā kvalitātē. LG piedāvātais risinājums ir Full HD Up-scaling, kas uzlabos satura sākotnējo izšķirtspēju un padarīs to daudz kvalitatīvāku un skatāmāku uz lielā ekrāna.

LG BP120 Blu-ray disku atskaņotājs

Ar Quick Booting funkciju, BLU-ray atskaņotājs kļuvis vēl ātrāks nekā jebkad agrāk! Ieslēdziet atskaņotāju un izbaudiet savu izvēlēto izklaidi nekavējoties.

Izvēlieties labāko modeli, kas atbilst jūsu vajadzībām:

LG BP620 LG BP420 LG BP120
Full HD Up-scaling funkcija + + +
3D disku atskaņošana + +
LG Smart TV + +
Smart Share funkcija + +
Iebūvēts Wi-Fi +
Quick Booting funkcija + + +
USB satura atskaņošana + + +