LG paplašina Smart TV aplikāciju klāstu ar Draugiem.tv, Inbox.lv un Shopping plus

LG Electronics (LG) laidis klajā trīs jaunas Smart TV paredzētas aplikācijas: Draugiem.tv, Inbox.lv un Shopping plus ar mērķi piedāvāt Smart TV lietotājiem augstākās klases satura klāstu un paplašināt Smart TV iespējas. Jauninājumi paplašinās LG Smart TV īpašniekiem pieejamo izklaides saturu, dos iespēju saņemt informāciju par iepirkšanās atlaidēm labākajos Latvijas veikalos, kā arī piedavās e-pasta parlūkošanu.

LG Smart TV Draugiem.tv aplikācija

Izklaides portāla Draugiem.tv platforma piedāvā tiešsaites televīzijas kanālus, filmas, klipus, radio un citu saturu. Turklāt Draugiem.tv ir īpaša sadaļa bērniem ar uzmanīgi atlasītu multiplikācijas filmu klāstu. Tagad Draugiem.tv saturs ir pilnībā pieejams LG Smart TV īpašniekiem. LG Smart TV lietotāji var baudīt bezmaksas saturu, kā arī paplašināt satura klāstu pasūtot maksas saturu, par kuru var ērti norēķināties ar teksta isziņas palīdzību. Šobrīd Draugiem.tv aplikācija ir pieejama latviešu valodā, bet vēlāk paredzēts pievienot arī krievu un angļu valodu.

Sadarbībā ar LG, Inbox.lv ir izstrādājis unikālu LG Smart TV lietotājiem paredzētu e-pasta aplikāciju INBOX. Šī aplikācija ir kļuvusi par pirmo Smart TV paredzēto e-pasta aplikāciju Latvijā. INBOX nodrošina visas nepiciešamās e-pasta funkcijas: e-pasta saņemšana, jaunu vēstuļu rakstīšana un pastkastītes satura parlūkošana. Tagad LG Smart TV lietotājiem ir iespēja sazināties ar saviem draugiem un radiem pat neatejot no televizora. Aplikācija INBOX ir pieejama visiem reģistrētajiem Inbox.lv portāla lietotājiem un uz doto brīdi aplikācijas interfeiss atbalsta tikai angļu valodu.

LG Smart TV Inbox.lv aplikācija

Shopping plus piedāvā jaunu veidu kā informēt Latvijas iedzīvotājus par pieejamo produktu un pakalpojumu klāstu viņu pilsētā, speciālajiem piedāvājumiem un atlaidēm. Papildus regulāri atjauninātam pakalpojumu un produktu katalogam, LG Smart TV īpašniekiem būs iespēja ērti sameklēt konkrēta veikala adresi un saņemt informāciju par papildus atlaidēm.

Piedāvājumi no lielveikaliem (Rimi, Maxima, Prisma, Elvi un citiem), aptiekām (Mēness aptieka, Benu Aptieka, Euro Aptieka un citi), celtniecības veikaliem,  ceļojumu aģentūram (Novatours un citi), elektrotehnikas veikaliem (Euronics, RD Electronics, citi), mājas un dārzam veikaliem (JYSK, IKEA, citi), mēbeļu veikaliem, modes, bērnu preču veikaliem, restorāniem (Pirosmani, Kabuki, Sumo un citi), skaistumam veikaliem (Drogas, Oriflame, un citi) un Zooprecēm (Dino).

Par LG Smart TV

LG Smart TV tehnoloģija parastu televizoru pārvērš multimediālā ierīcē, ar kuras starpniecību var piekļūt plašam augstākās klases interneta satura klāstam, ko piedāvā vadošie pasaules un vietējie pakalpojumu sniedzēji, piemēram, YouTube, Gismeteo, Picasa, vTuner (interneta radio), Delfi, ss.lv, IZZI, Facebook, Twitter, Draugiem.tv, Inbox, Megogo, TVNET un daudzi citi. Turklāt aplikāciju veikals LG Apps ir vienmēr gatavs piedāvāt jaunus un interesantus pakalpojumus.

 • Un kad aplikācijas būs pieejamas?

 • un gribēju piebilst – labāk uztaisiet, lai TV atcerās kanāla parametrus (kādā valodā tiek skatīts e.t.c.), jo katru reizi mainīt kanālu valodas ir vienkārši neciešami!

 • Shopping plus jau ir pieejams!

 • aigars

  jaa bet šīs aplikācijas ir tikai jaunākajiem modeļiem,tie tv kas pirkti ir pirms gada nav pieejami. :( Piem Tv modelis-LW 570 S

 • Šobrīd nav, bet pēc kāda laika vajadzētu parādīties.

 • Ņemsim to vērā.

 • Uz šī gada modeļiem visas 3 ir jau pieejamas.

 • Man IR šā gada modelis, bet nekas nav pieejams

 • Svētdienas vakarā parādijās arī man šīs aplikācijas (: