Android 4.2 Jelly Bean

Jaunais Android 4.2 ar Jelly Bean sniedz vēl neredzētas iespējas – lūk dažas no tām:

Android 4.2 - Jelly Bean

Android 4.2 - Jelly Bean

Viena planšete, vairāki lietotāji.

Ar Android 4.2 jūsu planšetdators būs pilnībā personalizējams. Ar atbalsta programmu daudziem lietotājiem, katram būs iespēja iegūt savu personīgo telpu, lai personalizētu savas aplikācijas, spēles un attēlus. Jau no laika gala, Android ir radīts tam, lai spētu veikt vairākas darbības reizē, tādēļ tagad ir iespējams pārlēkt no viena lietotāja pie cita, veicot tikai vienu klikšķi.

Android 4.2 - Jelly Bean

Parādi uz lielā ekrāna, kas atrodas tavā telefonā

Android 4.2 ļauj bez vadiem saslēgties ekrānam un telefonam, tādēļ tagad jums ir iespēja parādīt savus iemīļotos YouTube video vai jebko citu, kas atrodas jūsu telefonā, uz HDTV.  Vienkārši saslēdziet bezvadu displeja adapteri ar HDMI TV, lai ātri un ērti parādītu, kas atrodas uz jūsu telefonā.

Android 4.2 - Jelly Bean

Daydream

Brīžos, kad jūsu Android ierīce atrodas dīkstāvē vai pieslēgta pie kādas aparatūras, Daydream parāda noderīgu un acīm tīkamu informāciju –jūsu foto albumus vai jaunākās ziņas no Google Currents.

Android 4.2 - Jelly Bean

Palielināmi un viegli pārlūkojami ziņojumi

Ar Android jūs savus ziņojumus un darāmos darbus pārzināsiet labāk, nekā jebkad agrāk – pārvelciet ar pirkstu pāri ekrānam, lai redzētu visus paziņojumus vienuviet.

Android piestrādājuši pie tā, lai tas būtu ātrs, veikstspējīgs un elegants, ar piesātinātām grafikām, bet mierīgām pārejām. Pārslēgšanās no ekrāna uz ekrānu vai no aplikācijas uz aplikāciju notiek bez liekas piepūles – tas ir tāpat kā pāršķirt grāmatas lapu.

Jelly Bean padara jūsu Android ierīci vēl reaģētspējīgāku, palielinot procesora ātrumu mirklī, kad jūs pieskarties ekrānam, bet samazina jaudu, kad darbība tiek izbeigta. Tādā veidā jūsu baterijas darbības ilgumu tiek pagarināts.

Android 4.2 - Jelly Bean

Dalies ar savām bildēm un video

Izmantojot Android Beam uz Jelly Bean operētājsistēmas, tagad iespējams daudz vieglāk dalīties ar fotogrāfijām, videoklipiem, kontaktiem, mājaslapām, YouTube video un pat programmām – tam visam pietiek ar vieglu pirksta pieskārienu. Saslēdziet divas Android NFC ierīces, aktivizējiet Beam un uzklikšķiniet uz failiem, ar kuriem vēlaties dalīties.

Android 4.2 - Jelly Bean

Widgets strādā bez liekas piepūles

Jelly Bean ļaus arī pavisam ērti personalizēt jūsu sākuma ekrānu. Līdzko jūs novietosiet widgetu uz ekrāna, viss pārējais automātiski pārvietosies, lai dotu tam vairāk vietas. Bet, kad widgeti ir parāk lieli, tie automātiski samazinās, iekļaujoties brīvajā laukuma daļā. Personalizēt un pielāgot savas iecienītākas programas vēl nekad nav bijis tik ērti un vienkārši.

Android 4.2 - Jelly Bean

Dzīvo tagadnē

Google Now spēj piedāvāt visu nepieciešamo informāciju, pat pirms jūs būsiet to pavaicājis. Uzsākot dienu, Google Now jūs informēs kādi ir šīsdienas laikapstākļi, cikos attiet jūsu vilciens. Jums ir iespēja sekot pasta sūtījumiem, jaunumiem kino un vēl daudzām citām aktualitātēm.

Android 4.2 - Jelly Bean

Jauns izskats Google meklētājam

Tagad ātŗi iegūt atbildi uz meklēto jautājumu ir vēl vienkāršāk. Ar Android palīdzību, jūs varat pārlūkot internetu ar balss palīdzību. Atbildes tiek atskaņotas, un ar Knowledge Graph palīdzību, jūs iegūstat precīzus datus par atbildes ticamību.

Apbrīnojama sfēriskā kamera

Uz augšu, uz leju, visapkārt ap jums – šādu kameru jūs vēl nebūsiet redzējis. Ar jauno Android 4.2 jūs bildes varat fotografēt visos virzienos, pēc tam savienojot tās kopā un izveidojot vienu neticami skaistu un visaptverošu foto-sfēru, kas radīs jūsos sajūtas, it kā jūs atrastos pašā notikumu centrā. Uzņemtos attēlus variet parādīt saviem draugiem, izmantojot Google+ vai ievietot Google Maps, lai tās redzētu visa pasaule.

Gudrāka klaviatūra ar žestikulācijas rakstību

Ar Android 4.2 iepējams rakstīt ziņojumus ar žestikulāciju – jums tikai  jāpārslidina pirksts pāri burtiem, kurus vēlaties rakstīt un jāatzīmē vārds. Šī programma ļauj neuztraukties par atstarpēm, jo tās automātiski tiek ievietotas tekstā. Klaviatūra ir spējīga paredzēt katru nākamo vārdu, tādēļ veselu teikumu var uzrakstīt izvēloties tikai pāris vārdus.

 • Janis

  Zinot LG lielisko attieksmi pret atjauninājumiem varu saderēt, ka neviens no esošajiem LG tāpat nedabūs to 4.2.

 • Cerams mums izdosies tevi partīkami pārsteigt pēc kāda laika.

 • grooze

  Zel jau bus izsviest pirmo divkodolu ierici jo lidz sai saubos vai gigants gribes kepaties
  Ta pat ka vini to tagad dara ar 4.1 ver. kas tikai ir nelielai cilveku dalai.

 • grooze

  Labojums 4.0 ver.

 • p990

  LG (update) ir jūsu klupšanas akmenis.

 • qqq

  100% piekrītu

 • E400

  Kad varēs updetot Lg L3 e400 uz 4.1 android?

 • E400 viedtālrunim nebūs pieejams 4.1 atjauninājums.

 • Elvijs

  Kad LG OPTIMUS L9 saņems jaunāko Android versiju?

 • Jaunākās versijas nepārtraukti parādās, tāpēc par pašu jaunāko solīt nevaram, bet Android 4.1 atjauninājumu tas saņems.