LG Hom-Bot square putekļsūcēja – robota starptautiskā debija

LG Electronics Hom-Bot square putekļsūcējs – robots piedzīvojis savu debiju starptautiskajai auditorijai Parīzē, kur tika prezentēti nākamās paaudzes roboti mājas tīrīšanai.

Pamatojoties uz to, ka gandrīz visas mājas pasaulē ir ar taisniem leņķiem un stūriem, LG inženieri izveidojuši Hom-Bot square, kas atšķiras no tradicionālā apļveida dizaina, ko lielākoties izmanto citi robotu ražotāji. LG tīrītājam ir unikāls kvadrātveida dizains, hi-tech sensori un uzlabotas tīrīšanas birstēs (par 1,5 cm garākas nekā iepriekšējam modelim) tādēļ tas daudz efektīvāk spēj aizsniegt un iztīrīt zonas, ko citi tīrītāji vienkārši ignorētu.

LG Hom-Bot Square (VR6270LVM) putekļusūcējs robots

Stūru noteikšanas sensori piegādā tīrītājam informāciju par telpu, pasakot, kad tiek sasniegts istabas stūris, kad jāapstājās un kad jāpagriežas. Jūtīgais Dual Eye 2.0™ kameras sensors skenē grīdu, veicot vairākus izlases attēlus sekundē, izanalizē saņemto informāciju un rada precīzu telpas karti pat tad, ja gaisma ir izslēgta. Ultraskaņas un infrasarkanie sensori palīdz Hom-Bot square izvairīties no šķēršļiem tā ceļā.

LG Hom-Bot square ir arī Turbo Mode režīms, kas lietotājam ļauj manuāli uzstādīt tīrīšanas režīmu, ja grīdai nepieciešama kāda speciāla kopšana. Bet Smart Turbo Mode ļauj tīrītājam noteikt grīdas veidu un automātiski nomainīt uzstādīto režīmu.

LG Hom-Bot square prezentācijas pasākuma apmeklētājiem bija iespēja klātienē izspēlēt versiju LG interneta spēlei par putekļu nogalināšanu. Dalībnieki izmantoja tālvadības pulti, lai vadītu putekļusūcējus noteiktā laukumā un savāktu improvizētus putekļu tēlus. Tie kuri atvēlētajā laikā šos putekļu tēlus noķēra visvairāk, varēja savu LG Hom-Bot square putekļsūcēju ņemt uz mājām.

Lai arī Hom-Bot square tika prezentēts Francijā, pavisam drīz tas būs pieejams arī citos Eiropas tirgos, bet 2013.gadā šis putekļsūcējs tiks prezentēts globālajā tirgū.

LG Hom-Bot Square (VR6270LVM) putekļusūcējs robots

LG Hom-Bot square galvenās specifikācijas:

  • Corner Master (jaunās tīrīšanas birstes)
  • Dual Eye 2.0™
  • Viegli iztīrāms putekļu konteiners
  • Zems trokšņu līmenis: 60 dBA
  • HEPA 11 Filtrs
  • Smart Turbo
  • Mācīšanās funkcija
  • Balss vadība
  • Ilgdarbojošs akumulators