LG pārsteidz ar virālo video – “So Real it’s Scary”

Lai veicinātu jauno LG IPS monitoru atpazīstamību, LG Electronics Nederland (LG) radošā aģentūra SuperHeroes raduši interesantu risinājumu, laižot klajā video – “So Real it’s Scary”. Pavisam īsā laika posmā, video guvis ievērojamus panākumus globālajā tīmeklī – vienas nedēļas laikā tas ieguvis vairāk nekā 10 miljonus skatījumu YouTube.

Iedomājieties – ka jūs iekāpjat liftā, kurā pēkšņi ielūzt grīda, sadrūp mazos gabaliņos un krīt lejup lifta šahtas tumsā. Vai jūs justos šokēts? Šokējoši, bet tomēr aizraujoši, jo “So Real it’s Scary” klips parāda, ka nav iespējams atšķirt LG IPS monitora attēlu no realitātes. Klipā lifta grīda sastāv no kvadrātveida režģa, kas ideāli piemērots LG IPS monitoru izvietošanai un neparastā eksperimenta veikšanai. Tādēļ, neko nenojaušot, lifta pasažierus sagaida liels pārsteigums…

LG laiduši klajā virkni jaunu datoru monitoru ar izsmalcināto IPS tehnoloģiju. Pateicoties šai tehnoloģijai, monitori nodrošina izcilu attēla kvalitāti un plašu skatīšanās leņķi. Visas krāsas uz ekrāna tiek attēlotas kā reālajā dzīvē. IPS tehnoloģija, kas iepriekš bija pieejama tikai radošo jomu speciālistiem, tagad pieejama arī plašākai sabiedrības daļai.