RIGA FASHION WEEK ir klāt!

Visi modes cienītāji var sarosīties – Riga Fashion Week ir klāt! Šogad šis pasākums norisināsies no 30. oktobra līdz 3. novembrim izstāžu zālē „Rīgas Mākslas Telpa”, kā arī citās interesantās vietās.

Riga Fashion Week

Rudens modes lauciņā ir aktīvs laiks jauniem startiem un progresīvo ideju īstenošanai. Tas izpaudīsies arī šajā pasākumā, jo  – kā jau visā pasaulē, rudens Riga Fashion Week laikā tiks izrādītas nākamā gada pavasara/vasaras tērpu kolekcijas no vadošajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas dizaineriem, kā arī no īpašiem viesiem no Vācijas, Nīderlandes un Ukrainas.

Par šīs sezonas Riga Fashion Week vizītkarti kļuvusi fotogrāfija no Latvijas dizainera Ata Artemjeva jaunās kolekcijas, kuru rīdzinieki un pilsētas viesi varēs redzēt stendos pilsētas ielās, modes žurnālos un internetā. Interesanti, ka  pie Rīgas modes nedēļas imidža strādājusi vesela komanda –  fotogrāfe un stiliste Poļina Viļuna, modes mākslinieks Atis Artemjevs un modele Madara Mālmane.

Riga Fashion Week

Modes dizaineris un modeļu aģentūras „Gints Bude Model Management” vadītājs Gints Bude: „Man ir liels prieks, ka šis talantīgais trijnieks – fotogrāfe Poļina Viļuna, modele Madara Mālmane un dizaineris Atis Artemjevs – kārtējo reizi pierādījuši, ka māk strādāt pasaules zīmolu līmenī. Jau otro reizi viņu kopējā darba rezultāts rotā Riga Fashion Week mārketinga materiālus. Turklāt, man ir dubults prieks, jo Madara un Atis ir mani skolnieki”.

Visi tie, kas nepacietībā deg aplūkot jaunās kolekcijas, kā arī grasās apmeklēt Riga Fashion Week, jaunumiem var sekot mājas lapā www.rfw.lv.