Riga Fashion Mood – festivāls modes mīļotājiem!

Labas ziņas visiem modes mīļotājiem! Jau tradicionāli Rīgā norisināsies modes festivāls Riga Fashion Mood. Šogad tas notiks jau piekto reizi, no 04.-06.oktobrim. Interesanti, ka skates noritēs pilsētvidē – Riga Fashion Mood teltī pie t/c SPICE, Lielirbes ielā 29.

Uzsvars kā vienmēr tiks likts uz Latvijas modes dažādību – trīs dienu laikā tiks izrādītas Latvijas vadošo un jauno modes dizaineru veidotās jaunākās kolekcijas – kopumā 15. To veidotāji pārstāv patiesi dažādus modes stilus un raksturus.

Riga Fashion Mood

Festivāla ietvaros varēs ne tikai vērot skates, jo papildus tām darbosies arī Latvijas modes pop up iela – vairāk kā 35 Latvijas modes zīmolu apģērbu un aksesuāru iegādes vieta. Modes iela tiks atklāta 04.10. un darbosies līdz 14.10.2012. Modes iela atradīsies Riga Fashion Mood norises teltī.

Lai arī uz Riga Fashion Mood modes skatēm būs jāiegādājas biļetes (Biļešu servisa tirdzniecības vietās), tomēr visas skates varēs vērot arī interneta tiešraidē portālos www.pastaiga.lv, www.apollo.lv, www.spice.lv. Turklāt, 6.oktobrī notiks arī t/c Spice modes skates, kurās ieeja būs bez maksas.