LG izsludina Smart TV ideju un aplikāciju konkursu

II starptautiskā izstrādātāju foruma Apps4All ietvaros LG Electronis (LG) aicina visus interesentus piedalīties viedtelevizoriem paredzētā ideju un aplikāciju konkursā  – LG Smart TV Apps 2012, Maskavā. Konkursa mērķis ir izstrādāt jaunākās paaudzes LG Smart TV aplikācijas un veicināt sadarbību ar to autoriem.

Pirmo reizi šis konkurss tika rīkots Krievijā 2011. gadā. Šogad tajā varēs piedalīties daudz vairāk valstu: ne tikai izstrādātāji no Krievijas, bet arī Ukrainas, Kazahstānas, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas pārstāvji. Plašāka informācija par LG Smart TV Apps konkursu ir pieejama tīmekļa vietnē www.lgappscontest.ru.

LG Apps Contest 2012

Šogad LG Smart TV Apps konkurss būs sadalīts divās daļās: ideju konkurss un aplikāciju konkurss. Ideju konkursa nolūks ir atrast visoriģinālākās un novatoriskākās koncepcijas, kā arī palīdzēt autoriem tās īstenot. Labākas idejas autors balvā saņems jauno LG 47 collu LG Smart TV televizoru.

Savukārt aplikāciju konkursa mērķis ir radīt interesantas un pieprasītas aplikācijas jaunās paaudzes LG televizoriem. Kopējais balvu fonds ir 800 000 krievijas rubļu (ap 20 000 eiro), kas tiks sadalīts starp pirmo trīs vietu ieguvējiem. Pirmais trijnieks saņems arī jaunus LG veidtelevizorus.

Konkursā var piedalīties ikviens interesents: pieredzējušas izstrādātāju komandas, frīlanceri un jaunie speciālisti. Darbi tiks pieņemti no 2012. gada 5. oktobra līdz šī gada 20. decembrim. Konkursa rezultāti tiks paziņoti kārtējā forumā Apps4All, nākamā gada aprīlī.

Forumā notiks arī LG grupas diskusija, kurā tiks apspriestas viedtelevīzijas tirgus attīstības perspektīvas un tendences. Uzņēmuma pārstāvji pastāstīs arī par Smart TV tehnoloģiju, iespējām izvērst uzņēmējdarbību, izmantojot šo tehnoloģiju, un iepazīstinās ar savām izstrādnēm Smart TV jomā.

Ja roda jautajumi par LG Smart TV Apps 2012 konkuru, lūdzam griezties ar jautajumiem pie Jevgenijs Jerjomins pa e-pastu yevgeny.yeryomin@lge.com.