LG spilgtākie mirkļi no IFA 2012

Nav šaubu, ka LG stendu izstādē IFA 2012 apmeklēja neskaitāmu cilvēku pūļi. LG Bloga komanda mēģināja to visu iemūžināt ar rokas kameru, lai noķertu spraigākās emocijas un sajūsmu.

Lai arī esam jau dalījušies ar vairākiem lieliskiem attēliem no IFA, šajā bloga rakstā gribētu jums parādīt dažus no mūsu mīļākajiem attēliem.

Kā viens no vadošajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, LG ir pārliecināts, ka IFA klātbūtne bija jūtama ne tikai izstādes ēkā, bet arī visā Berlīnē.

IFA 2012

Ja kāds uzskata, ka tehnoloģiju izstādes ir domātas tikai pieaugušajiem, viņš noteikti nekad nav bijis IFA izstādē. Berlīnē LG stends bija pārpildīts ar jauniešiem, jo LG mērķis ir piedāvāt vislabāko TV saktīšanās pieredzi ikvienam – gan jaunam, gan vecākam LG fanam. Tā kā bērni un pusaudži ir vieni no vērīgākajiem tehnoloģiju novērtētājiem, tad LG jutās pagodināti, ka šī vecuma grupa stendā tika pārstāvēta tik plašā skaitā.

IFA 2012

IFA 2012

LG fanus, ienākot stendā, sveica gigantisks ekrāns, kas sastāvēja no vairākiem LG CINEMA 3D Smart TV. Tas radīja sajūsmu gan jaunākajos apmeklētājos, gan arī pieaugušie piedalījās atrakcijās ar 3D kustību noteikšanu, izmantojot 2D-3D pārveidotāju.

IFA 2012

IFA 2012

Viena no ekskluzīvākajām lietām bija ziņa, ka LG izstādē prezentēs jauno un bieži pieminēto 55-collu OLED TV, kas pārdošanā tiks laists šogad. Neņemot vērā to, ka šis televizors piedāvā apbrīnojamu attēla kvalitāti, stenda apmeklētāji nespēja vien apbrīnot šī televizora plāno ekrānu.

IFA 2012

IFA 2012

Un visbeidzot, mēs nevarējām jums neparādīt vienu no pēdējiem attēliem – lai gan šie puiši neievēro LG CINEMA 3D Smart TV lietošanas instrukciju, tomēr viņi valkāja LG 3D brilles visu IFA izstādes apskates laiku…kā stilīgas saulesbrilles.

IFA 2012