LG prezentējis vadošos mājas izklaides produktus izstādē IFA 2012

Šī gada izstādē IFA, LG Electronics (LG) prezentēja plašu klāstu ar nozarē vadošajiem patērētāju elektronikas produktiem, kuru sauklis ir „ABOVE AND BEYOND”. Pasaulē lielākais un plānākais 55 colu OLED TV televizors ir ķluvis par šīs kolekcijas centrālo elementu. LG demonstrēja arī jaunākos mājas izklaides produktus, tajā skaitā pasaulē pirmos 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Definition – UD) 3D un CINEMA 3D Smart TV televizorus, IPS (In-Plane Switching) monitorus un plašu audio un video produktu klāstu.

LG 55EM9600 OLED televizors

„Ik gadu izstādē IFA LG piedāvā jaunu mājas izklaides dimensiju, un šis gads nebija izņēmums,” stāsta Heviss Kvons (Havis Kwon), LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors.

OLED TV

Pasaulē lielākais un plānākais 55 collu LG OLED TV televizors ļauj izbaudīt patiesi nepārspējamu attēla kvalitāti, pateicoties 4 krāsu pikseļu (4 Color Pixel) tehnoloģijai un neierobežotajam kontrastam, ko nodrošina pašapgaismojuma pikseļi, panākot reālistiskas krāsas no jebkura skata leņķa.

LG OLED TV apvieno nozarē vadošo CINEMA 3D tehnoloģiju ar Smart TV iespējām, radot reālistiskāko un aizraujošāko mājas izklaides baudījumu. Šis produkts saņēmis  Eiropas displeja sasniegumu godalgu asociācijas EISA 2012 balvu pasniegšanas ceremonijā.

LG 84LM960V 84 collu LED televizors

UD 3D TV

LG iepazīstināja arī ar pasaulē pirmo 84 collu (84LM960V) īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Defenition – UD) 3D televizoru, kas piedāvā asu attēla kvalitāti milzu ekrānā ar 8 miljoniem pikseļu kadrā un četras reizes labāku izšķirtspēju (3849 x 2160 pikseļi), salīdzinot ar esošajiem HD televizoru paneļiem. Turklāt 2.2 Speaker System piedāvā izteiksmīgu skaņu ar papildu dziļumu, kas pilnveido ekrānā redzamo darbību.

CINEMA 3D Smart TV

Augstākā līmeņa 55 collu televizors LG CINEMA 3D Smart TV (LM960V) piedāvā modernākās un ērtākās 3D funkcijas, tajā skaitā 3D Depth Control un 3D Sound Zooming. Tikmēr CINEMA 3D tehnoloģija Film Patterned Retarder (FPR) nodrošina ievērojami ērtāku 3D skatīšanos bez ņirbošiem attēliem un ar 3D brillēm, kas darbojas bez baterijām.

Audio, video produkti un viedie piederumi

LG BH9520TW 3D mājas kinozāles sistēma ir aprīkota ar 360 grādu reflektoru un vairāku virzienu 3D skaļruņu komplektu, kas ievērojami uzlabo 3D mājas izklaides kvalitāti. LG BH9520TW ir aprīkots arī ar viedajām funkcijām, tajā skaitā LG aplikācijas, jaudīgais VOD pakalpojums un Wi-Fi Direct, kas lietotājiem ļauj viegli koplietot digitālās ierīcēs esošu saturu.

LG ND8520 – bezvadu skaļrunim, kas paredzēts iPod, iPhone vai iPad, ir unikāls dizains un izcila skaņa. Tas ir saderīgs ar Airplay, ļaujot lietotājiem koplietot plašo mūzikas kolekciju ar Wi-Fi palīdzību.

3D Video siena

LG demonstrēja pasaulē pirmo 3D video sienu (WV70MD), kas aprīkota ar FPR 3D tehnoloģiju un pasaulē plānāko ekrāna apmali – tikai 5,3 mm. Šī plānā apmalē ļauj kombinēt vairākus WV70MD displejus, nodrošinot vienu lielu ekrāna displeju. IPS paneļi piedāvā kristālskaidrus attēlus bez kropļojumiem vai krāsu nesaderības un platu skata leņķi, kas ideāli piemērots lielai cilvēku grupai.