LG Electronics, TP Vision un Toshiba paplašina tirgu ar apvienību Smart TV Alliance

Šī gada jūnijā izveidotā apvienība Smart TV Alliance, kuras dibinātāji ir korporācija LG Electronics (LG), TP Vision un Toshiba, ir paplašinājusi savu darbību, piesaistot jaunas dalīborganizācijas ar pieredzi dažādās Smart TV nozares jomās. Smart TV ražotājiem ir pievienojušās arī organizācijas, kas dažādos veidos var veicināt Smart TV iespēju attīstību, proti, Qualcomm, MStar, Obigo, and YuMe.

Apvienība Smart TV Alliance publicēs programmatūras izstrādes komplekta (Software Development Kit — SDK) 2.0 specifikācijas savā oficiālajā tīmekļa vietnē (www.smarttv-alliance.org). Pats SDK rīks būs pieejams izstrādātāju lietošanas vajadzībām šī gada beigās.

“Jaunu dalīborganizāciju pievienošanās apvienībai Smart TV Alliance skaidri apliecina šīs apvienības nozīmību” saka LG pārstāvis Ričards Čojs (Richard Choi). “Tajā ir apvienojušies nozares pārstāvji ar vienotu mērķi, kas nodrošina vienozīmīgus ieguvumus klientiem”

Obigo ir izstrādājis aplikācijas, kuru pamatā ir izmantotas SDK 1.0 specifikācijas un kas darbojas apvienības dalīborganizāciju izstrādātajos televizoros. Klientiem šīs aplikācijas, tostarp Accuweather un Vilanoise, būs pieejamas šī gada septembrī. Tiks izstrādātas arī citas aplikācijas, kas būs pieejamas apvienības Smart TV Alliance dalīborganizāciju klientiem.

“Šis ir nozīmīgs solis nozares mērogā,” uzsver uzņēmuma Obigo prezidents Deivids Hvangs (David Hwang). “Tagad, tā vietā, lai pārbaudītu vienas un tās pašas aplikācijas darbību dažādos televizoros, varam enerģiskāk pievērsties aplikāciju pilnveidošanai. Rezultātā tiek uzlabota produktīvitāte.”

Aplūkojot SDK 2.0 specifikācijas, izstrādātāji varēs gūt izpratni par 2013. gada izlaiduma produktos paredzētajām iespējām un atbilstoši plānot lietojumprogrammu izstrādes procesu. SDK programmatūras rīks būs pieejams lejupielādei tīmekļa vietnē (www.smarttv-alliance.org) pēc specifikāciju publicēšanas.