Kronvalda parkā notiks „Digitālās vakariņas“ jeb vakariņas ar datoru radītā citā dimensijā

Sestdien, 8. septembrī, Kronvalda parkā norisināsies ikgadējais Rīgas Domes organizētais kultūras forums „Baltā nakts“, kurā ar savu projektu „Digitālās vakariņas“ piedalīsies 3Ddienas.LV organizatori – „Vizuālās Kultūras klubs“, „Parus studio“ un “LG Electronics Latvia”. Pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties jaunās un aizraujošās interaktīvās vides aktivitātēs.

Baltā nakts 2012

Šogad foruma „Baltā nakts“ galvenā tēma ir „Uz paplātes“, kas ir saistīta ar cilvēka vislielāko baudu – maltīti, to „ietērpjot“ mākslas un izklaides objektos un pasākumos. Pirmo reizi Baltijā ikviens „Baltā nakts“ apmeklētājs, ierodoties uz „Vizuālās Kultūras klubs“ un „Parus Studio“ multimediju telpu „Digitālās vakariņas“, vienuviet varēs iepazīties ar modernajām tehnoloģijām, kas integrētas vairākos izklaides objektos.

„Mūsdienu dažādās mākslas izpausmes un modernās tehnoloģijas nojauc robežas starp kultūrām, laikmetiem un telpu, cilvēks var brīvi ceļot un ļauties fantāzijas lidojumam. To visu pasākuma apmeklētāji varēs izbaudīt paši ierodoties pie mums uz „Digitālajām vakariņām“ Kronvalda parkā. Aicinām ikvienu rīdzinieku un pilsētas viesi pavadīt vakaru multimediju telpā un vidē ar jaunām, interaktīvām aktivitātēm,“ stāsta „Parus Studio“ direktors un 3Ddienas.LV projekta autors Dmitrijs Ščegoļevs.

Interaktīvā multimediju telpa Digitālās vakariņas būs iekārtojusies lielā, futūristiskā Hexagon teltī, un trīs zonās piedāvās dažādus objektus. Augmented reality jeb paplašinātās realitātes zonā sadarbībā ar Coffee Inn varēs nobaudīt gan īstas, gan virtuālas kūkas. LG Lounge zonā uz platekrāna Smart TV varēs vērot 3D foto un video, piedalīties Dual Play spēlēs vai arī foto stūrītī pozēt 3D fotokamerai, lai iegūtā attēla 2D versiju augšuplādētu facebook.com un visas nakts garumā piedalītos konkursā par FUJI FILM 3D fotoaparāta iegūšanu. Savukārt trešā zona atradīsies telts ārpusē un tajā ar īpašu programmu muzicēs DJ Monsta, kā arī darbosies IZZI interaktīvā KINTEKT video instalācija, piedāvājot iesaistīties Public Game ‘Glāb Latvijas politiku’.