LG veļasmašīnas saņem prestižo TÜV Rheinland Zaļā zīmola sertifikātu

LG Electronics (LG) paziņojis, ka zīmola veļasmašīnas, kas atveramas no priekšas, apbalvotas ar Zaļā zīmola sertifikātu no TÜV Rheinland, kas ir respektabls Vācijas plaša patēriņa preču testēšanas uzņēmums. Zaļā zīmola sertifikāts ir prestižs apbalvojums, kas apbalvotās ierīces izceļ kā īpaši videi draudzīgas. LG priekšā atveramās veļasmašīnas ir pirmie produkti sadzīves tehnikas nozarē, kas apbalvoti ar šo sertifikātu. Galvenie nopelni lielā mērā attiecināmi uz LG Inverter Direct Drive motoru, kas samazina enerģijas patēriņu līdz pat 50%, salīdzinot ar parastajiem veļas mašīnu motoriem.

TÜV Rheinland Zaļā zīmola sertifikāts LG veļas mašīnas

“Videi draudzīgie standarti kļūst ievērojami augstāki, turklāt arī patērētāji daudz vairāk sāk apzināties, kas ir patiešām videi draudzīga tehnika,” komentēja LG Home Appliance Company veļas mašīnu nodaļas viceprezidents Sengs Jin Jo. “Ņemot vērā, ka ļoti mēs centāmies iegūt Zaļā zīmola sertifikātu, šis notikums mūs ļoti iepriecina. Mēs esam arī gandarīti, ka mūsu produktiem uzlabojas mazgāšanas kvalitāte, palielinās elektroenerģijas ietaupījums. Arī nākotnē LG tieksies savus produktus apvienot ar videi draudzīgām inovācijām, kas aizsargā mūsu planētas resursus.”

Izmantojot savas plašās testēšanas iespējas, TÜV Rheinland identivicē un izceļ vairākus ilgtspējīgus produktus, kas pieejami Eiropas tirgū. Papildus stingrai produkta elektroenerģijas un ūdens patēriņa kontrolei, tiek izvērtēts arī ražošanas process un vairāki citi parametri pirms tiek piešķirts Zaļā zīmola sertifikāts. Iegūstot šo sertifikātu saviem produktiem, LG ir pierādījis savu vēlmi saglabāt vides resursus un radīt enerģiju taupošas tehnoloģijas.