LG Cinema 3D Smart TV veic revolūciju televizoru industrijā

Reti ir iespējams tik izteikti mainīt patērētāju pirkšanas paradumus kā tehnoloģiju jomā. Elektrisko spuldžu izgudrošana atstāja eļļu lampas pagātnē, kasetes veicināja atteikšanos no ierakstu platēm, savukārt viedtelefoni panāca PDA industrijas norietu.

LG Electronics (LG) šobrīd atrodas līdzīgā pozīcijā. LG, iepazīstinot pasauli ar 3D Smart TV un Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģiju, ar kuru uzlaboja tā laika ierastās 3D TV tehnoloģijas, 18 mēnešu laikā ir pārvērtusi televizoru industriju. Lietojot LG Cinema 3D Smart TV, atšķirībā no iepriekšējām 3D tehnoloģijām, vairs nav nepieciešams izmantot smagās un masīvās brilles, kurām nepieciešama nemitīga uzlāde. LG 3D televizori izmanto vieglas, nemirgojošas brilles, kuras nav dārgas un līdzinās kinoteātros sastopamajām.

LG 55LM960V 3D Smart TV LED televizors

Pateicoties konkurencei 3D tehnoloģiju jomā, cilvēku zināšanas un piedāvātais 3D tehnoloģiju klāsts ir audzis. Līdz ar populāru filmu parādīšanos 3D DVD formātā, radās arī lielāka nepieciešamība pēc 3D Smart TV televizoriem, īpaši ģimenēm ar bērniem. Pamatojoties uz DisplaySearch pētījumu, 3D televizoru pārdotais apjoms vienībās drīz sasniegs 25 miljonus gadā.

LG 3D Smart TV uzlabojot komforta līmeni, mirgošanu un samazinot pauzi pārslēdzot kanālus, ir uzlabojis televizora lietošanas ilgumu, neradot galvassāpes. Ar šādu pārākumu pār konkurentu piedāvātajiem televizoru modeļiem, LG Cinema 3D Smart TV nemitīgi saņēmis lielu daudzumu pozitiīvu publikāciju, tā panākot LG popilaritāti un vadību šajā nozarē.

Šogad LG turpinās nostiprināt savas pozīcijas 3D tirgū, palielinot 3D TV televizoru apjomu un pieejamību. LG arīdzan iepazīstinājis patērētājus ar CINEMA SCREEN dizainu, ar kura palīdzību ticis samazināts 3D Smart TV ietvars, kā arī ir radīts ievērojamais 84 collas lielais 3D televizors ar 8 miljoniem pikseļu. LG ir ietekmējis arī spēļu industriju, veidojot ikgadējo notikumu “LG CINEMA 3D Game Festival”.

Radot Smart TV, plašo 3D sturu un viegli lietojamo User Experience (UX) un User Interface (UI), piemēram, Home Dashboard vadības paneli un Magic Remote tālvadības pulti, LG spējis apmierināt patērētāju vajadzības.