LG Optimus L9 papildina L-sērijas viedtālruņu klāstu

LG Electronics (LG) iepazīstina ar Optimus L9, kas papildina stilīgo L-sērijas viedtālruņu klāstu. Pēc veiksmīgas iepazīstināšanas ar Optimus L3, Optimus L5 un Optimus L7 viedtālruņiem šī gada sākumā, L-sērijas panākumus turpinās Optimus L9 ar īpaši raksturīgu LG premium klases dizainu. Latvijā LG Optimus L9 viedtālrunis būs pieejams oktobra beigās.

LG Optimus L9 (P760) Android telefons

LG Optimus L9 ir ieturēts L-Style elegantajā stilā ar 9,1 mm plānu korpusu ar šauru, metālisku joslu un modernu taisnstūrveida formu, kas rada ērtu, plānu un stilīgu dizainu. Viedtālrunis ir aprīkots ar lielāko savā klasē 4,7 collu displeju, nodrošinot skaidrus, detalizētus un reālistiskus attēlus, kas ir ērti aplūkojami. Augsta blīvuma 2,150 mAh SiO+ akumulators ļauj ilgāk izmantot dažādas jaunās lietotāja interfeisa (User Experience – UX) funkcijas ar maksimizētu veiktspēju.

LG Optimus L9 (P760) Android telefons

LG Optimus L9 tika izstrādāts kā vēl viedāks viedtālrunis, kas aprīkots ar dažādām LG lietotāja interfeisa (UX) funkcijām, piemēram, QTranslator un My Style Keypad funkciju, kā arī populāro QMemoTM.

QTranslator funkcija acumirklī iztulko ne tikai vārdus, bet arī pilnus teikumus un frāzes, skenējot tekstus no apmēram 44 svešvalodām uz 64 lietotāju valodām. Optical Character Recognition (OCR) tehnoloģija atpazīst burtus, skenējot tos ar kameru, un izmanto elektronisko vārdnīcu vai tiešsaistes tulkošanas programmu, lai iztulkotu vārdus, teikumus un frāzes.

LG Optimus L9 (P760) Android telefons

My Style Keypad funkcija ērti pielāgo tastatūras taustiņu izvietojumu atbilstoši tam, vai lietotājs raksta ar vienu roku (labo vai kreiso) vai abām rokām. Turklāt, LG Optimus L9 ir aprīkots arī ar QMemoTM, kas lietotājiem ar pirksta palīdzību ļauj veikt atgādinājumus, kā arī tvert un koplietot idejas ar citiem.

„Optimus L9 ir lielisks viedtālrunis, kas patiks visiem patērētājiem,” saka LG Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). „LG turpinās piedāvāt tādus produktus kā Optimus L9, kas sniedz atšķirīgu vērtību, tādējādi nostiprinot pozīcijas viedtālruņu tirgū.”

LG Optimus L9 (P760) Android telefons

LG Optimus L9 galvenās specifikācijas:

 • Operētājsistēma: Android 4.0 Ice Cream Sandwich
  • Čipkopa: 1 GHz divkodolu procesors
  • Displejs: 4.7 collu IPS displejs
 • Atmiņa: 4 GB eMMC un 1 GB DDR2
  • Kamera: 5MP (aizmugurējā) un VGA (priekšējā)
 • Akumulators: 2,150 mAh SiO+
 • Izmēri (G x P x B): 131,9 x 68,2 x 9,1 mm
 • Svars: 125 grami
 • Citi parametri: DLNA,  QMemoTM, QTranslator un My Style Keypad funkcijas
 • armands.

  Specifikācijās nav kļūda?
  1.5 GHz divkodulu processors?

 • Jā, tur bija kļūda. Izlabojām.
  Paldies!

 • Bea

  Mobilo lietoju jau nedēļu (jauns) un esmu ievērojusi, ka kamera ĻOTI gļuko. Ja to ieslēdz ārā pat esot 0 grādiem, sensori gļuķo, vsp nereāģē, kameru neslēdz iekšā, a ja telpās grib izmantot kameru, bieži vien nepārslēdzas uz video, bet uzkaras, a ja nofotogrāfē vienu bildi, otru nofotogrāfēt ir neiespējami, jo atkal kamera uzkaras. Ja grib apskatīt galeriju un kameras bildes, dažkārt tur rāda tikai melnu bildi. Tas ir vienīgais lielais mīnus šim modelim, tieši visā, kas saistīts ar kameru un bildētajām bildēm.

 • Izklausās pēc kādas operētājsistēmas kaites. Iesakam atjaunot uz jaunāko S/W versijau V10H un atjaunot viedtālruņa sākotnējos režīmus. Atjauninājumu ērti ir uzstādīt, izmantojot Wi-Fi.

 • Rio…

  Sakiet ludzu,ka lai iesleedz apakseejos sensorus telefonam,man vini ir bez gaisminas,un nevaru atrast kur vinus var iesleegt. Telefons LG optimus L9 II….