Tehnoloģiju izstādē IFA 2012 LG iepazīstinās ar plašu audio un video produktu klāstu

LG Electronics (LG) šī gada IFA izstādē Berlīnē izrādīs plašu klāstu ar audio un video produktiem. Turpinot stratēģiju, ar kādu LG panācis līdera pozīcijas 3D TV tirgū, LG plāno iegūt līdera pozīcijas arī audio vizuālajā tirgū ne tikai ar panākumiem 3D un Smart TV produktu klāstā, bet arī ar uzlabojumiem ierīču savienojamībā un inovatīvu dizainu.

LG BH9520TW mājas kinozāle

Mājas kinozāles sistēma ar 3D skaņu

3D mājas kinozāles sistēma BH9520TW ir aprīkota ar četriem 9.1 3D skaļruņiem, dodot padziļinātu un daudzpusīgu 3D skaņu, kas veidota tā, lai būtu spēcīga akustika, atgādinot IMAX teātri vai grandiozu operas uzvedumu. Šī sistēma ir aprīkota ar 360 grādu plašu reflektoru un speciālu 3D skaņas tehnoloģiju. LG 3D skaņas tālummaiņas tehnoloģija sinhronizējas ar 3D televizorā redzamā attēla attālumu un kustību. BH9520TW ir aprīkots ar iebūvētā Smart TV funkcijām, dodot iespēju piekļūt plašajai LG Smart TV videi, kurā ir liela aplikāciju izvēle. 3D mājas kinozāles sistēmai ir uzlabota satura pieejamība, izmantojot vairākas savienojamības funkcijas, piemēram, Bluetooth, USB un Wi-Fi. Papildus izmantotais SIMPLINK paaugstina lietotāju ērtību, atļaujot kontrolēt mājas kinozāles sistēmu, izmantojot tikai pulti vai pults valdāmības aplikāciju, kura ir pieejama gan Android, gan iOS viedtālruņiem.

Daudzpusīgā Sound Bar audio sistēma

NB3520A ir kompakta audio sistēma ar pieejamu bezvadu sabvūferi, kas piedāvā bagātīgu un dziļu basu, tā radot lielāku realitātes sajūtu, izmantojot mājas kinozāles sistēmu. Pateicoties LG 3D aptverošajai procesora tehnoloģijai, šī audio sistēma piedāvā arī realistisku 3D skaņas kvalitāti. NB3520A pievilcīgais, vienkāršais un plānais dizains labi iederēsies modernā interjerā. Līdz ar audio sistēmu pieejams sabvūfers, kuru var savienot, izmantojot Wi-Fi, tā atrisinot vadu problēmu mājās. Ar piedāvāto Bluetooth savienojamību, mūzikas atskaņošana no tādām ierīcēm kā viedtelefoni un planšetdatori būs pavisam ātrs un elementārs process. Šajā ierīcē ir iestrādāta arī USB pieslēgvieta, lai varētu pieslēgt pārnēsajamos mūzikas atskaņotājums.

Ievedot parasto televizoru nākamajā līmenī

Smart TV Upgrader ierīce SP820 pārvērš jebkuru parasto televizoru par Smart TV. Šī ierīce piedāvā pieeju plaša satura un aplikāciju klāsta izmantošanai, tā ievērojami uzlabojot mājas izklaides pieredzi. SP820 līdzi nāk Magic Remote tālvadības pults, atvieglojot Smart TV funkciju, satura un aplikāciju vadāmību. SP820 ir aprīkots ar plašām savienojamības iespējām, piemēram Wi-Fi Direct™, kas ar bezvadu savienojuma palīdzību sasaista SP820 ar ārējām ierīcēm. Visas šīs modernizētās multimediju un tehnoloģiskās funkcijas ir ierīkotas modernā, gludā, augstākās klases dizaina korpusā.

Blu-ray™ atskaņotāji ar Hybrid funkcionalitāti

HR929S un HR929D Blu-ray™ atskaņotāji piedāvā HD pārraides uztveršanu un ierakstīšanu, kā arī Smart TV funkcionalitāti. Aprīkoti ar HD uztvērējiem, šie Blu-ray™ atskaņotāji spēj radīt augstas kvalitātes digitālo pārraidi, kā arī saglabāt ierakstus uz iekšējām vai ārējām uzglabāšanas ierīcēm. Wi-Fi Direct™ un DLNA piedāvā lietotājiem pieeju citu ierīču multimediju saturam, piemēram, piezīmju datoros, portatīvajos datoros un viedtālruņos. Atskaņotāji piedāvā ērtu pieeju VoD un aplikācijām no LG App Store.

Multivides izklaides centrs

BP620 Smart Blu-ray™ Disc Player atskaņotājs ar tajā iebūvētajām Smart TV funkcijām un iespējamo savienojamību ar ārējām ierīcēm multivides izklaidi pārnes uz pavisam jaunu līmeni. BP620 piedāvā ērtu pieeju VoD un LG App Store aplikācijām.

LG ND8520 viedtālruņu dokstacija

Skaļrunis ar Airplay un intuitīvu saskarni

ND8520, kurš ir pielāgots Apple mobilajiem produktiem, piedāvā AirPlay tehnoloģiju, dodot iespēju lietotājiem atskaņot iTunes mūzikas kolekciju mājās ar Wi-Fi, izmantojot saderīgas ierīces. Ar vienkāršo un skārienjūtīgo saskarni lietotāji var kontrolēt gan skaļruņu darbību, gan mūzikas klāstu, kas glabājas kādā no ārējām ierīcēm. Papildus savienojamībai ND8520 ir iebūvēta arī USB pieslēgvieta, kas atbalsta MP3 un WMA atskaņošanu. Visus iepriekš minētos elementus var vadīt, izmantojot atskaņotāja vadības pulti vai arī LG Bluetooth viedtālruņu aplikāciju. Acij tīkamais ND8520 rada kvalitatīvu skaņu, izmantojot kompaktu 2.1 kanāla 80W skaļruni, un ar iebūvēto skaņas pastiprinātāju spēj radīt stiprus basus.

Papildus ND8520 LG iepazīstina arīdzan ar ND5520, kas spēj atskaņot audio failus no Apple un Android ierīcēm. Vēl LG atsaņotāju vidū ir pieejams ND4520 un ND3520, kuri noviedo ierīču paaudzes piedāvā plašas skaļruņu sistēmas savienošanas funkcijas, izmantojot inovatīvas iespējas.

  • juris

    varētu man paskaidrot kāda tad ir atšķirība starp LG BH9520T un LG BH9520TW ?

  • Juri, W nozīmē, ka ir aizmugurējie skaļruņi ir bezvadu.