LG attīsta nākamo viedtālruņu paaudzi

LG Electronics (LG) nākamais viedtālrunis būs ievērojams ne tikai ar tā izstrādāšanas procesu, bet arī ar tā veiktspēju un piedāvātajām specifikācijām. LG Electronics radīja viedtālruni kopā ar sadarbības uzņēmumiem LG Chem, LG Display un LG Innotek, liekot lietā labākās tehnoloģijas un inovācijas, ko spēja piedāvāt iesaistītie uzņēmumi, tā radot jaunu viedtālruņa standartu tirgū.

LG Optimus G  (E975) Android telefons

Kā pirmais četrkodolu LTE viedtālrunis, kurš izmanto Qualcomm jaunāko Snapdragon™ S4 Pro APQ8064 procesoru, tas piedāvās ne tikai pārsteidzoši ātru veiktspēju, bet arī ilgāku akumulatora lietošanas laiku, būs aprīkots ar plānāku korpusu, spilgtāku displeju un nebijušu skārienjūtīgu tehnoloģiju, un tas viss panākts izmantojot vertikāli integrēto attīstības procesu.

LG Chem, Korejas vecākais un lielākais ķīmisko produktu ražotājs un globālo inovāciju veicinātājs elektrisko automobiļu akumulatoriem, radīja jaunu akumulatoru ar lielāku enerģijas jaudu, nepalielinot tā izmērus un svaru. Standarta mobilā telefona baterijas dzīves ilgums labākajā gadījumā  ir 500 uzlādes reižu. Izmantojot LG Chem augsta blīvuma tehnoloģiju, šī telefona baterija nodrošina par 60% vairāk jaudas nekā jebkura cita līdzīga izmēra baterija. Pirmo reizi mobilo ierīču vēsturē jaunās baterijas dzīves ilgums sastāv no 800 uzlādes cikliem.

LG Display jaunajam viedtālrunim izstrādājuši nebijuša veida mobilā tālruņa displeju, kurš ir skaidrāks par AMOLED displejiem, taču patērē mazāk enerģijas. LG Display True HD IPS+ displejs ir ar labāku asumu kā AMOLED displejs, pateicoties tā augstajam pikseļu blīvumam 320ppi (1280×768 pikseļi) un Stripe RGB IPS panelim. Jaunais displejs spēj radīt 470 nitu spilgtumu, tikmēr patērējot par 70 procentiem mazāk enerģijas nekā balts displejs.

LG Innotek sadarbībā ar LG Display radījis G2 skārienjūtīgo hibrīd-displeju. G2 Touch Hybrid displejs ir monobloks, tādēļ starp stiklu un šķidro kristālu paneli nav spraugas, kāda ir tradicionālajiem skārienekrāniem.  Rezultātā LG Innotek radītā skārienjūtīgā paneļa biezums ir samazināts par 30 procentiem, kā arī tiek radīta sajūta, ka skatāmais attēls “skar” pirksta galu, jo nav barjeru veidojošā stikla.