LG Electronics piedāvā pasaulē pirmo 84 collu UD 3D televizoru ar vislabāko attēla kvalitāti

LG Electronics (LG) iepazīstina tehnoloģiju entuziastus Korejā ar pasaulē pirmo 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas (Ultra Definition – UD) 3D televizoru. Reaģējot uz arvien pieaugošo klientu pieprasījumu pēc lielāka, iespaidīgāka mājas televizora ar labākām funkcijām, LG piedāvā UD 3D televizoru ar vairākām jaunām, viedām funkcijām, kuru mērķis ir nodrošināt ērtāku un vienkāršāku produkta lietošanu.

LG 84LM960V 3D Smart TV televizors

“4K izšķirtspējas displeju tirgus pašlaik vēl atrodas sākuma stadijā, taču LG bija svarīgi ieņemt daļu no šī tirgus,” teica LG Electronics Home Entertainment prezidents un izpilddirektors Haviss Kvons (Havis Kwon). “LG UD 3D televizors simbolizē jaunu līmeni mājas izklaides jomā, jo tajā iekļautas pilnīgi visas modernās tehnoloģijas, ko mēs pašlaik piedāvājam.”

LG UD 3D televizoram ir satriecoša attēla kvalitāte ar 8 miljoniem pikseļu un četras reizes labāka izšķirtspēja (3840×2160) nekā pašreizējiem pilnas izšķirtspējas (Full HD) televizoru paneļiem, kas lielā mērā panākts, pateicoties LG modernajam Triple XD Engine procesoram. Papildu izšķirtspējas palielināšanas funkcija Resolution Upscaler Plus ļauj panākt augstāku detalizētības līmeni attēliem no ārējiem avotiem, piemēram, no cietajiem diskiem un tīmekļa vietnēm ar lietotāja izveidotu saturu.

LG UD 3D televizors aprīkots ar CINEMA 3D tehnoloģiju, lai iespaidīgi lielais displejs sniegtu vislabāko iespējamo skatīšanās pieredzi. 3D Depth Control funkcija ļauj skatītājiem noregulēt “attālumu” starp tuviem un tāliem objektiem ekrānā, lai pielāgotu skatīšanos 3D formātā. Pēc tam 3D Sound Zooming funkcija analizē ekrānā esošos objektus, lai ģenerētu skaņu atbilstoši to atrašanās vietai un kustībai.

LG 84LM960V 3D Smart TV televizors

LG jaunākā Magic Remote tālvadības pults ļauj lietotājiem intuitīvi piekļūt un veikt darbības uz Home Dashboard. LG Smart TV ekosistēmā tagad ir iekļautas apmēram 1400 aplikācijas un nodrošināta piekļuve arvien lielākam skaitam augstākās kvalitātes satura pakalpojumu, piemēram, 3D World, kas piedāvā plašu filmu un spēļu klāstu. Funkcija Smart Share Plus ļauj piekļūt vēl lielākam multivides satura klāstam, izmantojot portatīvās ierīces, piemēram, portatīvos datorus, mobilos telefonus, planšetdatorus un USB zibatmiņu. Speciāls konvertācijas rīks ļauj pārveidot 2D saturu 3D formātā, paplašinot 3D satura pieejamību, savukārt funkcija Dual Play paceļ spēļu pieredzi pavisam jaunā līmenī, ļaujot pretiniekiem vienlaikus redzēt dažādus attēlus vienā un tajā pašā ekrānā. Tādējādi spēlēšana sadalītā ekrānā, izmantojot funkciju Dual Play, ir palikusi pagātnē.

LG UD 3D televizoram ir arī 2.2 skaļruņu sistēma, kas sastāv no diviem 10 W skaļruņiem un diviem 15 W zemfrekvenču skaļruņiem. Skaļruņu sistēma pastiprina skaņu, lai sniegtu spēcīgu audio klausīšanās pieredzi, kā arī teicami papildina vizuālos attēlus milzīgajā ekrānā, radot kinoteātrim līdzīgu pieredzi mājas apstākļos.

LG 84 collu UD 3D televizors Ziemeļamerikas, Eiropas, Āzijas un Latīņamerikas tirgos tiks piedāvāts, sākot ar septembri. Tehnoloģiju izstādes IFA 2012 apmeklētāji varēs paši izmēģināt šī televizora funkcijas.