LG iepazīstina ar pasaulē pirmo VoLTE viedtālruni

LG Electronics iepazīstinājuši ar pasaulē pirmo LTE (VoLTE) viedtālruni. 2012.gada 7.augustā LG prezentēja VoLTE LG Connect 4G ASV, bet 8.augustā VoLTE LG Optimus LTE II Korejas tirgū. Abi viedtālruņi sākotnējā versijā tika prezentēti jau iepriekš – LG Connect 4G – martā, bet Optimus LTE II – maijā.

LG VoLTE viedtālrunis

LG plāno piedāvāt VoLTE tehnoloģiju jau esošajiem Optimus LTE II lietotājiem, jo tiem būs iespēja šo tehnoloģiju izmēģināt, tiklīdz tiks veikti tālruņa atjauninājumi.

VoLTE ir pakalpojums, kas piedāvā balss zvanus, izmantojot LTE tīklu. Tā kā LTE piedāvā lielāku sakaru joslas platumu, nekā iepriekšējās tehnoloģijas, tad tiek dubultota balss zvanu kvalitāte un desmitreiz uzlabota video izšķirtspēja.

Optimus LTE II ir aprīkots ar 2GB RAM – līdzīgi kā piezīmjdatoriem. Šī iespaidīgā atmiņa ir papildināta ar 2150 mAh akumulatoru – lielākā, ko piedāvā  viedtālrunis ar 4 collu ekrānu. Šai ierīcei ir Dual-Core Qualcomm vienas mikroshēmas risinājums ar uzlabotu efektivitāti, kā arī lietotājam draudzīga saskarsne.