Aizmirstiet par tālvadības pultīm! Izmantojiet viedtālruni, lai kontrolētu savas audio ierīces

Cik daudz tālvadības pultis ir jūsu mājās? Līdz ar straujo tehnoloģiju attīstību, ievērojami palielinājies arī plaša patēriņa elektronisko preču klāsts, tai skaitā arī tādas ierīces, kuras kontrolē ar tālvadības pultīm. Atsaucoties uz Sadzīves elektronikas asociācijas (Consumer Electronics Association) pētījumu, vidēji katrā mājsaimniecībā ir vismaz četras tālvadības pultis.

Vai ir kāds veids kā samazināt šo skaitu un izmantot tās vienkāršā un ērtā veidā?

LG Bluetooth Remote aplikācija ir paredzēta tieši šim mērķim. Konkrētāk – šī aplikācija ļauj jūsu viedtālruni pārveidot par tālvadības pulti un kontrolēt vairākas jaunākās LG audio iekārtas, tostarp Micro Audio (CM2820) un Docking Speaker sērijas skaļruņus (ND8520 / ND5520 / ND4520 / ND3520). Bluetooth Remote aplikāciju ir arī viegli uzstādīt, veicot tikai pāris klikšķus Google Play vai App Store.

LG Bluetooth Remote aplikācija

LG Bluetooth Remote – padariet dzīvi veiglāku

Bluetooth Remote aplikācija ļauj kontrolēt LG audio ierīces ar viedtālruni, paralēli ļaujot izmantot arī viedtālruņa ierastās funkcijas, piemēram, veikt zvanus, pārbaudīt Facebook un Twitter kontus un sērfot internetā. Gala rezultāts? Samazināts tālvadības pulšu skaits, vienlaikus uzlabojot jūsu viedtālruņa funkcionalitāti.

LG Bluetooth Remote aplikācija

Kontrolē dažāda veida saturu

LG Bluetooth Remote ir unikāla aplikācija, salīdzinot ar līdzīga veida programmām, jo jūs varat izvēlēties no plašāka datu klāsta, nekā tikai jūsu tālruņa satura. Jūs variet piekļūt un kontrolēt CD, USB un pat radio. (Jāņem vērā savienojuma izveidošanas īpatnības katrai atsevišķai ierīcei.)  Aplikācija jums attālināti ļaus kontrolēt arī laiku, EQ uzstādījumus un citus datus.

LG Bluetooth Remote aplikācija

Palūkosimies tuvāk!

Pieņemsim, ka jūs klausāties dziesmu savā viedtālrunī. Tagad jūs ar dažiem vienkāršiem klikšķiem variet savu dziesmu sarakstu pārraidīt uz LG Micro Audio vai Docking Speaker sērijas super skaļruņiem. Ar LG Bluetooth Remote jūs variet arī ievietot un piekļūt CD un USB, kontrolējot tos caur savu viedtālruni.

Izvēloties  LG Bluetooth Remote izvēlnē sadaļu “function”, jums tiks piedāvāta izvēle starp CD un USB, bet uzklikšķinot uz sadaļas “list”, mūzikas saraksts uzreiz parādās uz jūsu viedtālruņa ekrāna.

LG Bluetooth Remote aplikācija

Piedāvājam noskatīties video, kā  LG Bluetooth Remote aplikācija darbojas:

Pāris vienkārši soļi, lai iegūtu šo aplikāciju savā īpašumā:

Šī aplikācija ir pieejama visām Android ierīcēm un iPhone tālruņiem.

Ir trīs vienkāršas metodes, kā lejuplādēt LG Bluetooth Remote aplikāciju:

Pirmais veids:

  1. Ja jūs lietojat Android, atveriet Google Play, bet ja lietojat iPhone – atveriet App Store
  2. Sameklējiet “LG Bluetooth Remote’”
  3. Ieinstalējot aplikāciju, jūsu viedtālrunis automātiski sameklēs audio ierīces un izveidos savienojumu ar tām.

Otrais veids:

Vēl kāds vienkāršs veids ir izmantot QR kodu, lai lejuplādētu aplikāciju:

LG Bluetooth Remote aplikācija

Trešais veids:

Pēdējais, visvienkāršākais veids ir ievietot savu viedtālruni LG ierīces dokā un uz ekrāna automātiski parādīsies jautājums, vai jūs vēlaties ieinstalēt LG Bluetooth Remote aplikāciju savā viedtālrunī. Viss, kas jums ir jāizdara, ir jānospiež – “Yes”.

LG Bluetooth Remote aplikācija

LG ND8520 iPad dokstacija