LG Electronics sāk pārraidīt Facebook ziņu plūsmu 3D formātā

Projekts “3D Newsfeed” ir aplikācija, kas ļauj tās lietotājam redzēt Facebook ziņas 3D formātā. Protams, šo aplikāciju var lietot arī 2D, bet vislābāk to varēs izbaudīt uz LG Cinema 3D televizoriem. Aplikācijas veidotāji eksperimentēja ar katru Facebook ziņu plūsmas elementu: ziņojumu novietojumu uz displeja, navigāciju, attēla dziļumu, kustību, krāsu un ziņojumu saturu.

Aplikācija Facebook ziņojumu plūsmu transformē dinamiskos stabiņos. Ziņojumus, ko citi lietotāji novērtējuši ar “Like”, un komentāri par konkrēto ziņojumu nosaka šo dinamisko stabiņu augstumu un platumu.

Zemāk varat redzēt ekrānšāviņu no Facebook profila, kurā tiek izmantota šī aplikācija:

3D Newsfeed Facebook aplikācija

Kad jūs uzklikšķiniet uz “Status update” kādā no šiem stabiņiem, atjauninājumi parādās lielākā lodziņā, nekā tie redzami Facebook mājaslapā:

3D Newsfeed Facebook aplikācija

Paritinot attēlu uz augšu, jūs variet redzēt savu Facebook arhīvu, bet dinamiskie stabiņi jums parādīs visu saturu 3D formātā. Ar 3D aplikāciju jūs visu savu informāciju un jaunumus varat redzēt kā no putna lidojuma.

Ja esat sācis lietot “3D Newsfeed” aplikāciju, jūs variet atjaunināt savu statusu, novērtēt ar “like” citu lietotāju saturu un fotogrāfijas, kā arī iesniegt savas idejas par jauninājumiem LG.

3D Newsfeed Facebook aplikācija

Noskaties 3D Newsfeed demo versijas video: