LG CINEMA 3D SMART TV platformā jaunas 3D spēļu aplikācijas

LG Electronics (LG) paziņojis par nozarē pirmo 3D spēļu izveidošanu, kuras varēs lietot uz LG CINEMA 3D Smart TV platformas. Aizrautīgākie spēlētāji tagad varēs izbaudīt savas iecienītākās spēles uz platekrāna televizoriem 3D kvalitātē.

LG 55LM760S Smart TV televizors un 3D spēles

Līdz šim visas populārās spēles bija pieejamas tikai viedtālruņos un planšetdatoros, iegādājoties tās no Apple’s App Store un Google Play, kā arī izmantojamas tikai 2D režīmā. Tagad šīs populārās, jautrās un visai ģimenei interesantās spēles pieejamas arī 3D un piemērotas LG CINEMA 3D Smart TV platformām. Populāro spēļu vidū ir arī Air Penguin, kas bija pagājušā gada visvairāk lejuplādētā spēle ASV un 18 citās valstīs, kā arī Frisbee Forever, Burn The City, Downhill Bowling 2 un Diversion no Unity Technology.

Lietotāji var pilnībā izbaudīt LG arvien pieaugošo 3D spēļu bibliotēku bez 3D brillēm. Turklāt LG Flicker-Free tehnoloģija nodrošina attēla nemirgošanu, kas ļauj spēlēt ilgāk, neizjūtot acu nogurumu vai diskomfortu. Ergonomiskā Magic Remote no stilīgas pults transformējas uz kustīb-jūtīgu spēļu konsoli, kas ir intuitīvi viegli lietojama gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Šī jaunā spēļu kolekcija būs pieejama LG Smart World 13 valstīs, kurās LG Smart TV piedāvā maksas pakalpojumus: Lielbritānijā, Vācijā, Itālijā, Francijā, Spānijā, Krievijā, ASV, Kanādā, Austrālijā, Taivānā, Singapūrā, Filipīnās un Korejā. Visas 35 spēles būs pakāpeniski pieejamas no šī brīža līdz augusta beigām.

  • aigars

    tad jau sanaķ ka Latvijā šīs spēles nevarēs spēlēt???

  • Demokraats

    :D … man patīk, kā LG apkauno sevi un bāž batonus ausīs Latvijas iedzīvotājiem.

    Būtu labāk rakstījuši par to, ko varat piedāvāt mūsu tirgum, nevis utopiskas muļķības!

  • Tiklīdz Latvijā Smart TV atbalstīs maksas aplikācijas, šīs spēles būs pieejamas. Smart TV attīstās stauji, tākā ilgi nebūs jāgaida.