Veiksmīgākā LG virālā kampaņa

Prestižajā reklāmas festivālā Kannu Lauvas, LG Electronics saņēma vairākas balvas par savu virālās kampaņas video “Gudrais zaglis kamerās”. Video, kura vienīgais izplatīšanas kanāls bija Youtube, Kannās tika apbalvots ar Zelta Lauvu kā labākā reklāmas un promociju kampaņa. Turklāt, LG ieguva arī Sudraba Kiber-lauvu.

Kannu Lauvu balvas tradicionāli ik gadu tiek pasniegtas labākajām un radošākajām reklāmas kampaņām. LG Nīderlandes birojs cieši sadarbojās ar Y&R Amsterdam, lai radītu šo video, kas rezultātā kļuva par visveiksmīgāko virālo kampaņu un ieguva vairāk nekā 7 miljonus skatījumu pirmajās 4 kampaņas nedēļās.

Papildus Kannām, šis video ir ieguvis arī tādus apbalvojumus kā zeltu CLIO Awards un sudrabu Ņujorkas festivālā, bet atzinības balvu šovā ONE.

Uzvarējušajā video “Gudrais zaglis kamerās” LG iepazīstina ar jaunākās paaudzes plānajiem OLED TV. Nerunājot neko lieku, humora pilnais video parāda galveno domu – LG iespējams savu TV ir radījuši nedaudz par plānu – tik plānu, ka to nevar redzēt pat novērošanas kameras.