LG LED tehnoloģija samazina elektroenerģijas patēriņu un saņem uzslavas no Green Architecture

LED apgaismojuma tehnoloģija šobrīd atrodas uzmanības centrā, jo arvien vairāk cilvēku uzzina par LED piedāvātajām priekšrocībām. Šī tehnoloģija piedzīvojusi ievērojamu tirgus izaugsmi, kas vēl turpināsies –  pasaules LED tirgus 2012.gadā pieaugs par 13,4 procentiem (10,1 miljardiem USD) un apmēram par 40% turpmākajos gados.

Zīmīgais pieaugums balstīts uz LED tehnoloģiju ievērojamo energoefektivitāti. Patērētājiem ir iespēja iegādāties spuldzes, kas patērē mazāk elektroenerģu, samazina komunālo maksājumu izmaksas un palīdz padarīt mājokli videi draudzīgāku.

LED apgaismojums, spuldzes, lampas

Priekšgalā izrāvušies Āzijas LED ražotāji, kas saistīts ar arvien pieaugošo pieprasījumu apgaismojuma risinājumiem, kā arī masveida investīcijām ražotnēs, lai apmierinātu lielo pieprasījumu. Lai samazinātu pastāvīgo enerģijas patēriņa pieaugumu, Āzijas valstu valdības pieņēmušas virkni noteikumu, lai atbalstītu uzņēmumus un privātpersonas, kas pērk dārgākus un energoefektīvus ražojumus, piemēram, LED apgaismojumu.

Spožākas gaismas, mazāks enerģijas patēriņš un tīrāka vide

LED spuldzes piesaistījušas sev uzmanību kā videi draudzīga alternatīva ar ievērojami augstāku energoefektivitāti, salīdzinot ar parastajām spuldzēm. Šīs spuldzes saņēmušas atzinību par daudz garāku kalpošanas ilgumu, jo jaunākajām LED spuldzēm ir ievērības cienīgs dzīves ilgums – 40,000 stundas. Skatoties perspektīvā, LED varētu izmantot 10 stundas dienā, katru dienu, visu gadu un tās nevajadzētu nomainīt. Turklāt, LED spuldzes ir pielāgotas  tirdzniecības biznesa vajadzībām ar Flat Light un Downlight apgaismojumiem. Piedāvājot spēcīgu apgaismojumu un ilgmūžību, LG Flat Light uztur 70% apgaismojuma intensitāti pat pēc 50000 stundām, bet Downlight nodrošina konsekventu apgaismojuma intensitāti vairāk nekā 40000 stundas.

LG LED spuldzes, lampas

Parastās spuldzes patērē daudz enerģijas un rada lielus elektrības rēķinus mēneša beigās, turpretī LED izmanto solid-state tehnoloģiju, kas darbojoties patērē mazāk enerģijas. LG garantē izcilu veiktspēju un līdz pat 80% enerģijas ietaupījumu, salīdzinot ar tradicionālajām spuldzēm. Turklāt LED spuldzes iepriecina zaļā dzīvesveida piekritējus vēl kādā aspektā – parastajās spuldzēs ir dzīvsudrabs un intertā gāze, kas ir bīstami pēc izlietošanas. LED spuldzes ir jāmaina retāk, tajās neizmato dzīvsudrabu, turklāt LG LED neizdala ultravioletos un infrasarkanos starus, līdz pat 80% samazina CO2 emisiju un izdala mazāk siltumu. Apkopojot iepriekš minēto, LED spuldzes ir daudz gudrāki apgaismojuma risinājumi, kas ir ekoloģiska, budžetam draudzīga tehnoloģija.

Papildus iepriekš minētajām priekšrocībā, LG LED apgaismojums ir arī redzei draudzīgāks, jo tas nodrošina augstu gaismas atdevi un krāsu atveidošanu. Runājot vienkāršāk, LED rada pareizo gaismas daudzumu un pareizo gaismas kvalitāti, lai palīdzētu cilvēka acij uztvert objektu pareizo krāsu, neradot acs nogurumu. LED spuldzes ir ideāli piemērotas telpu interjeram, kur nepieciešams precīzi redzēt detaļas – universālveikalos, mākslas galerijās, kafejnīcās, foto salonos, birojos, u.c.