Rāpies augšā, lai redzētu Londonu!

Šis ir jaunākais Londonas simbols, kas atvērts pavisam nesen un paredzēts, lai londonieši un pilsētas viesi varētu iegūt jaunu skatu uz pilsētu. Tas ir atvērtais pastaigu celiņš virs Millennium Dome.

Millennium Dome, Londona

Iedomājieties tiltiņu, kuram nav uzliktas margas, izliektu 30 grādu leņķī virs Napaleona Kolonnas un jūs aptuveni iegūsiet priekšstatu par šo objektu. Uz tā vienlaicīgi var atrasties līdz 15 cilvēkiem, kas piestiprināti ar drošības jostām, lai rokas būtu brīvas. Izgatavots no atsperīgas stieples, 190 metrus garais celiņš ir nostiprināts pie vidū esošā dzeltenā masta. Lai arī to nevar uzskatīt par profesionālo alpīnismu, tomēr tas piedāvā aizraujošu kāpienu pilsētniekiem.

Millennium Dome, Londona

Šis pilsētas simbols tika atvērts 2012.gada 21. jūnijā un to projektējuši O2 sākotnējā arhitektu kompānija Rogers Stirk Harbour + Partners.

No tilta skatu laukuma var redzēt 360 grādu skatu uz Londonu, sākot no Londonas Olimpiskā Parka, līdz pat Šārda (Shard) debesskrāpim un vēl tālāk. Turklāt pilsēta, 53m virs ēku jumtiem,  šķiet brīnumaini mierīga.

Plašāka informācija par to pieejama www.upattheO2.co.uk